Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon normális baloldal?

Figyelt kérdés

Pl. olyanok, mint Németországban az SPD vagy Angliában a Labour Party.


Ott van az MSZP és a belőle leváló shittegyletek (DK, Együtt, 4K) akik népnyúzó vén komcsikból állnak, akárcsak a Fidesz, ott a Munkáspárt, ami leragadt 1950 körül, az LMP akik időnként benyögnek egy hippi vagy fasiszta beütésű javaslatot és itt ki is fújt.


Miért nincs egy olyan baloldali párt, ami:


-Egyenlő jogokat és fizetéseket vezetne be a nőknek

-Szigorúbban járna el a fasiszta politikusokkal szemben

-Fellépne a vidéki nőgyűlölő macsó kultúra ellen

-Legalizálná a füvet

-Legalizálná a melegházasságot

-Legalizálná az eutanáziát

-Egy nő vezetné, és a megválasztásával végre női miniszterelnöke, idővel pedig női köztársasági elnöke is lenne az országnak

-Javítaná az egészségügyet

-Gazdaságélénkítéssel elérné, hogy emelkedjenek a fizetések

-Nem barátkozna az oroszokkal, törökökkel

-Minden olyan országgal bojkottálná a gazdasági, politikai kapcsolatokat, ahol az állam diszkriminálja az LMBT közösség tagjait és a nőket



2015. dec. 16. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Amit te leírsz, az nem baloldali, hanem neoliberális párt lenne. Igen van normális baloldali párt, a munkáspárt, de az nem támogatja a devianciát.
2015. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem neoliberális lenne, mert nem lenne gazdagbarát, szegénygyűlölő, mint az MSZP, FIDESZ. Épp ellenkezőleg. Központi téma lenne a minimálbért vagy annál kevesebbet kereső, panelben lakó családok életkörülményeinek javítása.
2015. dec. 16. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de szerintem neked az Együtt, a PM és a 4K tökéletes lenne.

A DK csak azért nem, mert ott tényleg öregebbek vannak.

2015. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Amit leírtál, az minden, csak nem normális. Egyébként a normális dolgokat (egészségügy javítása, gazdagásélénkítés, és kb. ennyi) leszámítva sajnos van több ilyen párt is, az általad említett "shittegyletek".
2015. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem alapítasz egyet kedves Kívánság Károly?

tedd meg és akkor majd olyan programja lesz amit te akarsz.

2015. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább a DLRMXPQFHJ közösséget támogatnám az LMBTQ helyett.
2015. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

A német, illetve az angol munkáspártot nem nő vezeti sem Sigmar Gabriel, sem Jeremy Corbyn nem nő.


A német munkáspárt, koalícióban van a konzervatívokkal.


Az angol most vált át Corbyn vezetésével egy baloldali programra, ami neo-liberális irányt váltja.


A nőknek milyen jogokat kellene még bevezetni szerinted?


"Fellépne a vidéki nőgyűlölő macsó kultúra ellen"

Életedben nem jártál vidéken látom tisztán.


"Legalizálná a füvet

-Legalizálná a melegházasságot

-Legalizálná az eutanáziát "

Liberális, nem baloldali.



"Minden olyan országgal bojkottálná a gazdasági, politikai kapcsolatokat, ahol az állam diszkriminálja az LMBT közösség tagjait és a nőket

-Nem barátkozna az oroszokkal, törökökkel "



Nem baj, hogy majd akik kevésbé "elvhűek" röhögnének majd rajtunk, hogy "lábon lőttük" magunkat?

2015. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, lehet nincs rá igény? Vagy akinek eszébe jutott, nincsenek haverjai meg pénze. De ha neked van, te is alapíthatsz egyet, hogy Magyarország is "végre 21 századi felvilágosult és modern társadalom legyen".
2015. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Még szerencse, hogy nincs ilyen hitvány femináci baLOLdal mint a te lázálmod! :D
2015. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

A többségével egyet értek, én nem füvezek, de ha te akarsz csináld. Én nem vagyok meleg, de legyen házasodjanak össze. Legyen mindenki egyenlő, minden téren ( nincs különbség nő és férfi, magyar és pl.: cigány között ).

De emmellé mi a francnak női elnök és női köztársasági elnök? Ezt nem értem. Egy férfi nem lehet baloldali? Egy férfi csak vagy idióta túlzottan baloldali lehet vagy fasiszta, rasszista idióta jobboldali?

Ezt magyarázd már meg nekem.

2015. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!