Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Örülsz-e, hogy a Civil Mozgalo...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Örülsz-e, hogy a Civil Mozgalomnak van országos listája?

Figyelt kérdés

… pedig soha senki nem említette őket, mint választási „tényezőt”.

Soha egyetlen közvéleménykutató nem vetette fel azt a lehetőséget, hogy a Seres Mária-féle Civil Mozgalom ott lehet a Nagyok, a Pénzesek, a Kedvencek mellett.

Nem szóltak róluk hírek, nem érdekelte a médiát, hogy mi készülődik itt szép csendben.

Nem vették észre őket, mert nem akarták észrevenni.


2010. márc. 24. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
2010. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Örülök, remélem, hogy elérik az 1%-os küszöböt, és így kapják az állami párttámogatást, és négy év múlva már többet tudnak tenni.
2010. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok Seres Mária kellene ennek az országnak.
2010. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

A civil Mozgalomnak nincs esélye, hogy komoly tényező legyen, habár van országos listájuk, csupán 9 területi listájuk lesz, valamint 24 egyéni jelöltjük. Az országban kevés helyen vannak jelen.

(Ezzel szemben az LMP, amely szintén civil szervezetből alakult párttá, 20 területi listával és 92 egyéni jelölttel indul. Szép teljesítmény egy alulról szerveződő, 1 éves párttól.)

2010. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem izgat fel a dolog.
2010. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Engem olyan szinten zavar, hogy pont az LMP-től vesz el szavazatokat.

De amúgy maga a kezdeményezés szimpatikus.

2010. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kár hogy gyenge a kampányuk.
2010. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek,ezek is eltünnek majd,mint minden a választásokra alakult "vicc" párt,lásd Kupa pártja.
2010. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
IGEN, örülök neki, hogy végre alakult egy olyan mozgalom, amelyik nem kihasználni akarja az országot, hanem jobbá tenni. remélem sokan fognak rá szavazni. Én sajnos nem tudok, mert Budapesten nincs jelöltjük egy sem, de a vas megyei rokonaimnak már szóltam, hogy rájuk szavazzanak!!!
2010. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Körzetileg én sem tudok rájuk szavazni, de országos listán igen, legalábbis így hiszem.

Ha 1%-ot elérnek, kapnak majd támogatást és talán összeszedik magukat (jó értelemben) 4 év alatt.

2010. ápr. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!