Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudtok olyan dolgokat, ami...

Tudtok olyan dolgokat, ami most jobb az országban, mint a Bajnai kormány alatt volt?

Figyelt kérdés

Azóta visszafejlődés és nyomor van csak. Elvándorolnak a fiatalok, összeomlóban az egészségügy, a közoktatás.


Akik szidják azokat a politikusokat, legyenek szívesek és írják ide, mi lett jobb az ő teljesítményükhöz képest azóta!



2016. febr. 4. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Csak rosszabb lett.
2016. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Én 40 éves vagyok, az egészségügyet, az oktatást meg a többit azóta szidjuk - joggal - mióta az eszemet tudom.


Tudod ezt már mióta mondjuk, hogy összeomlóban van ez vagy az? Amióta emlékszem, mindig összeomlóban van az egészségügy meg az oktatás.


Az elvándorlás más dolog, sokan - köztük én is - élnek az EU - s lehetőséggel és külföldön melóznak. Egyébként ebben a tekintetben hazánk az egyik legutolsó, lakosság arányában is, máshonnan sokkal többen mennek el, lengyelek, románok, bolgárok. Tán csak a szlovén és cseh elvándorlás kisebb a volt szoci országok közül.


Rossz a megközelítés, az a baj. Én a politikusoktól nem várok kb. semmit. Ha jól akarok élni, azt majd én megoldom.


Egyébként a gyurcsányi - bajnai időszak nagyon sötét volt, sokkal nagyobb volt a felháborodás mint Viktorék ellen, napi szinten voltak tüntetések. Meg is buktak 2010 - ben mint Rottenbiller.

2016. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
(HakapesziM, azert zarojelben tegyuk hozza, hogy leginkabb azert voltak tuntetesek, mert a fidesz futotte oket, sok szakszervezetnel az o embereik ulnek/ultek a vezetosegben, igy megvoltak ra az eszkozok. Ma nezd meg, a vasutasok ki se merik nyitni a szajukat, 2010 elott meg kb mindenert vasutas sztrajk volt. Ma ilyenek tuntetni akarnanak, repulne a szakszervezet elerol a vezeto, igy inkabb befogjak. Es tegyuk hozza, hogy kemenyen meg is nyirbaltak a jogokat, ami azert egy igen fontos dolguk volt - ugye emlekszunka munkatorvenykonyv alapos atirasara. A mostani torvenykonyvvel joval kevesebb tuntetes lenne 2010 elott is...)
2016. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Az MSZP alatt azért volt annyi tüntetés, mert volt őket kire leváltani, akiktől remélték, hogy majd jobb lesz.

Most a Fideszt kire váltanád le?


Forradalmak soha nem akkor törnek ki, amikor az elnyomás elviselhetetlenné válik, hanem mikor az élhetetlenségben megjelenik egy reménysugár.

2016. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2016. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Bár én nem szidom azokat a politikusokat (sem), a családtámogatási rendszer kedvezőbb.
2016. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Akkor államcsőd szélén voltunk, külföldi hitelből éltünk, most a saját lábunkon élünk, igaz ugyanolyan rosszul.
2016. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
A Bajnai-kormány egy válságkormány volt, aminek az volt a dolga, hogy egy népszerűtlen de szükséges megszorító poltikával elkerülje az államcsődöt. Ez sikerült is nekik. épp ezért egy általános európai konjunktúra idején regnáló Fidesszel szemben kicsit unfair megméretni Bajnaiékat, mert mindenképp sokkal rosszabb volt.
2016. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Én jobban keresek mint akkor. Sokkal jobban.
2016. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9


És ezt magadnak vagy a politikusoknak köszönheted?

2016. febr. 4. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!