Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megérné belépni a Nemzeti...

Megérné belépni a Nemzeti Fórumba?

Figyelt kérdés
Egy hétezres kisvárosban élek, itt nincs a Nemzeti Fórumnak helyi szervezete. Arra gondoltam, ha betöltöm a 16. életévemet (arra még kevesebb, mint fél évet kell várjak) csatlakoznék, és akkor én lehetnék a helyi vezető is, mint a helyi szervezet alapító tagja.
2016. febr. 14. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Fidesz közeli a "Nemzeti Fórum"?

Ha az, akkor NEM ÉRI MEG!!!

2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Fidesz egyik társszervezete, 6 országgyűlési képviselővel rendelkezik a Fidesz színeiben. Kiskunfélegyházát is a Nemzeti Fórum tagjai kormányozzák. A belépésre az első indokom az lenne, hogy szeretném fejleszteni a hazámat és mint a legjobb párt, a kormányzó párt egyik társszervének tagja dolgozhatnék hazámért. A második indokom (ami sokkal de sokkal kisebb fajsúlyú, mint az első volt) az, hogy egy hétezres kisvárosban élek, itt nincs a Nemzeti Fórumnak helyi szervezete. Arra gondoltam, ha betöltöm a 16. életévemet (arra még kevesebb, mint fél évet kell várjak) csatlakoznék, és akkor én lehetnék a helyi vezető is, mint a helyi szervezet alapító tagja.
2016. febr. 14. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csatlakozz, mondom!!!

Tudod, milyen kártékony, a Fidesz???

Ezerszer kártékonyabb, mint az MSZP!!!

Kicsit gondolkozz már el ezen, hogy kit pártolsz!!!


[link]

2016. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne magyarkodj!!!

Rá fogsz jönni arra, hogy ez a nép mennyire áruló gazember, segget nyaló, a történelem folyamán is. Szégyenlem magamat hogy ezt kell írjam, de a román tetüket is többre becsülöm, és a cigányokat is

2016. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző, ne utasítgass.


Kérdező, nehezen tudom elképzelni, hogy elfogadnának helyi vezetőnek 16 évesen. Persze, ki tudja. De akkor abbahagyni ezért az iskolát, nem biztos, hogy megéri. Lenne pénzkereseti forrásod, családi vállalkozás, vagy ilyesmi? Mit szólnak a szüleid a tervhez?

2016. márc. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hagynám ott az iskolát egyáltalán. Ez nem főállású munka, csak társadalmi, iskola melletti.
2016. márc. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!