Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznátok egy ilyen pártra?...

Szavaznátok egy ilyen pártra? Ha nem mit változtasson?

Figyelt kérdés

Magyarországi Feminista Munkáspárt


Kilépés a NATO-ból, honvédelemre semennyit se költeni, de amit a honvédség csinált, például árvízvédekezést persze továbbra is támogatni, de nem honvédelem címszó alatt.


Segélyek nagyrészének pénzbeni megszüntetése, azok helyettesítése természetbeni segéllyel.


Mindenkinek jár ingyenes orvosi ellátás.


Gazdagokra vagyonadót kivetni.


Korlátozni a havi jövedelmet, mondjuk 750000 forintban.


Mindenféle házasság engedélyezés, akármilyen neműekkel és akárhány emberrel.


Nemek megkülönböztetésének megszüntetése óvodai nevelésnél és névadásnál.


50 százalékos női kvóta a parlamentben.


2016. ápr. 11. 00:43
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/184 A kérdező kommentje:
Ez nekem már magas. Azt, hogy nem tartják a nőket alkalmasnak a politikára megcáfolja az, hogy nem szavaznak nőre.
2016. ápr. 16. 21:55
 92/184 anonim ***** válasza:

Jaj már, fogd már fel, hogy a női szavazók sem szavaznak nőkre :D Akkor ezek szerint ők se tartják alkalmasnak a nőket a politikára, tehát...nőgyűlölő nőkkel van tele a szavazótábor? :D


Ez nagyon nem megy neked, csak nem értem akkor miért erőlködsz.

2016. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/184 A kérdező kommentje:

Igen, képzeld el nőgyűlölő nőkkel van tele az ország. Miért lenne nagyságrendekkel kisebb a nőgyűlölő férfiaknál? Ugyanazt a genderista nevelést kapták és ugyanazt a Bibliát olvasták. Vagy tessék megnézni a lengyel miniszterelnöknőt.


És az, hogy én nem gondoltam a részedről komolynak az érvet, az csak annak köszönhető, hogy eddig nem tartottalak akkora szexistának, hogy szerinted nem csak a férfiak utálhatják a nőket.

2016. ápr. 16. 22:07
 94/184 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, képzeld el nőgyűlölő nőkkel van tele az ország. Miért lenne nagyságrendekkel kisebb a nőgyűlölő férfiaknál?"


Najó, itt már kezdem azt hinni, hogy önmagad paródiájába akarsz átcsapni. Ezek szerint adott egy lehetőség, a nőkre szavazás, és aki nem rájuk szavaz, az nőgyűlölő, akár nő, akár férfi. Ez kezd olyan lenni, mint valami Monty Python forgatókönyv.

Szerintem a nőgyűlöletet itt már tényleg elég erősen összekevered a feministagyűlölettel.



"Ugyanazt a genderista nevelést kapták és ugyanazt a Bibliát olvasták. Vagy tessék megnézni a lengyel miniszterelnöknőt."


Genderista nevelés, na erről sem hallottam még. Ez mit akar jelenteni? Hogy van két nem? Talán az egész biológia genderista?


"És az, hogy én nem gondoltam a részedről komolynak az érvet, az csak annak köszönhető, hogy eddig nem tartottalak akkora szexistának, hogy szerinted nem csak a férfiak utálhatják a nőket"


Áh igen, a feminista vitakultúra aduásza! Ha valaki nem ért velünk egyet, szabadítsuk meg magunkat az érvelés terhétől, és hívjuk szexistának :) Ennyire futja csak?

2016. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/184 A kérdező kommentje:

A tényt tagadod, hogy a lengyel női lakosság monjuk 30 százaléka betiltaná teljesen az abortuszt vagy szerinted nem nőgyűlölet betiltani azt teljesen?


A genderista nevelést a saját szavaiddal foglaltad össze, aminek habár köze nincs a valósághoz, de igen, ez jönne le belőle neked akkor is, ha utánaolvasnál.

2016. ápr. 16. 22:21
 96/184 anonim ***** válasza:
100%

"A tényt tagadod, hogy a lengyel női lakosság monjuk 30 százaléka betiltaná teljesen az abortuszt vagy szerinted nem nőgyűlölet betiltani azt teljesen?"


Nem Lengyelországról volt szó. Ha Te figyelmen kívül hagyhatod Norvégiát, akkor most is maradjunk Magyarországnál.


"A genderista nevelést a saját szavaiddal foglaltad össze, aminek habár köze nincs a valósághoz, de igen, ez jönne le belőle neked akkor is, ha utánaolvasnál."


Ja értem, tehát a feministák kedvéért dobjunk ki olyan tudományos tényeket, mint kromoszómák, amik a nemünket határozzák meg. Világos...

2016. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/184 A kérdező kommentje:
Én annak bizonyítására hoztam fel a lengyel példát, hogy a nők is lehetnek nőgyűlölők. Tehát akkor azt mondod Lengyelország valóban egy szexista ország, de Magyarország nem?
2016. ápr. 16. 22:45
 98/184 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem Lengyelország sem szexista. A nők 30%-as messze nem abszolút többség.
2016. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/184 A kérdező kommentje:

"tehát a feministák kedvéért dobjunk ki olyan tudományos tényeket, mint kromoszómák, amik a nemünket határozzák meg."


Nem, mivel a feminizmus nem erről szól. De ha annyira ragaszkodsz ahhoz az állásponthoz, hogy a nők biológiai felépítésükből adódóan nem akarnak politikusok lenni, akkor mivel magyarázod, hogy Afrika országainak többségében kétszeres, de sok helyen háromszoros a női képviselők aránya a Magyarországihoz képest?

2016. ápr. 16. 22:55
 100/184 A kérdező kommentje:

"Nem, szerintem Lengyelország sem szexista. A nők 30%-as messze nem abszolút többség."


Igazad van, rosszul tettem fel a kérdést, azt akartam kérdezni, hogy ott tényleg hátrány éri őket a politikai pályafutásukban?

2016. ápr. 16. 22:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!