Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik szélsőjobbos nézeteket...

Akik szélsőjobbos nézeteket vallanak illetve Hitlert éltetik azok utálják a betegeket is?

Figyelt kérdés
Tehát akik egyetértenek Hitler politikájával és szeretnének nemzetszocializmust az országba azok a fogyatékosokat is megöletnék? Mert ugye a náci ideológia szerint a tartós testi és szellemi sérültek sem kívánatosak. Vagy a mai neonácik szemében aki fehérnek született (még ha nem is egészséges) az már elfogadható?
2016. júl. 30. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2016. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Mire mondod, hogy nem?
2016. júl. 30. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
A szélsőjobb egyik vesszőparipája az ellenségkép gyártás és annak gyűlölete. Nekik igazából mindegy is, hogy az éppen egy népcsoport, vagy vallási csoport, vagy éppen egy szexuális irányultság, a lényeg, hogy legyen kit gyűlölni és azt szeretik legjobban, ha a vezetőik mondják meg nekik, hogy éppen kiket vagy mit gyűlöljenek.
2016. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Még azt kihagytam, hogy lehet az éppen egy ideológia is, amit gyűlölnek, a lényeg,hogy mindig legyen egy aktuális gyűlölni való dolog nekik.
2016. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
3-asnak nincs igaza, nincs olyan ideológia, amelynek az a lényege, hogy valakit, valamit gyűlöljenek, a gyűlölet maguknak az embereknek is rossz. Nem véletlenül utálnak a nácik bizonyos csoportokat. Vannak nácik, akik utálják a betegeket, mert ha likvidálnák őket, javulna a génállomány, ritkulnának a betegségek, tökéletesedne az emberiség. De én pl. szélsőjobbosként nem utálom a betegeket, ők nem tehetnek róla, hogy betegek, sőt, szerintem az erkölcstelen társadalom, bűnök, bűncselekmények miatt alakul ki sok betegség (pl. depresszió). Igaz, a fajelmélettel sem értek egyet, de ez az egész egykori ideológia már idejétmúlt dolog. Bár én nem is hiszem el, hogy ilyen primitívek voltak a nácik, mint ahogy beállítják őket. Közben meg még cigányok, arabok is harcoltak köztük.
2016. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!