Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz-KDNP miért telepszik...

A Fidesz-KDNP miért telepszik rá úgy minden téren a magyar társadalomra, mint azt a Kádár-féle vezetés tette?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
A diktatórikus rendszerekben ez a lényeg.
2016. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

1) mert akarják

2) mert megtehetik

Melyik része nem egyértelmű?

2016. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne tennék,ha tehetik?Számukra az ország oyan,mint egy fejőstehén.Ők meg fejik is rendesen.
2016. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyar emberek nagy része,azt szeretne újból Kádár korszak legyen.
2016. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tévedés,a Kádár-rendszer ennyire nem telepedett rá a magyar társadalomra. Hagyták élni az embereket a rendszer lehetőségein belül, ez alapkérdés volt akkoriban. A mostani Orbán-rezsim sokkal durvább agitprop-tevékenységet folytat.
2016. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak kiváncsiságból: Mennyi pénzt kaptál ezért a kérdésér gazdádtól??? Vagy csak csontot adott?
2016. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem én kérdeztem. De! Ez a mai társadalom rákfenéje. A Fradi - Újpest effektus, ahogyan az elemzők nevezik ezt a jelenséget. Azaz, szekértáborok vannak. A tábor tagjai kutya kötelességüknek érzik a tábor védelmét. Akár vélt, akár valós a támadás. Mindegy, mit játszik a csapat, akkor is hajrá Fradi! Vagy Újpest. És jól megverni azt, aki más jelet festett a képére. De a legrosszabb az, aki nem lép be valamelyik szekértáborba. Az mindkét oldal dobálja. A kérdés nyilván provokatív. Ha csak vélemény lenne és nem előitélet, akkor így szólna: SZERINTEM a Fidesz - Kdnp a Kádár - korszakkal ellentétben rátelepszik a társadalomra. Mi a véleményetek erről. De ha a válaszadó nem akarja minősíteni, hülyének, ősellenségnek tekinteni a kérdezőt, akkor így felelne: - Szerintem nem telepszik rá. Sőt, a Kádár korszak telepedett rá csak igazán a társadalomra. Vagy: - Én másképpen látom ezt. És akkor tényleg véleménycsere zajlana, egymás ekézése nélkül. Így azonban világos a cél: jól odamondogatni a másik félnek. Hiszen ismerős kérdésre megszokott válasz megy. Közben a világ megy előre, mi meg maradunk a kis jól megszokott hűbéri rendszerünkben. Lenne kiút! Gondolkozni kellene, és a tényleges napi történésekből egészséges, világos következtetéseket levonni. Azt közzé tenni. Aztán a másik gondolkodó elme a mondandót elemezné, nem az íróját. Akit ugye, nem is ismer.
2016. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mennyi pénzt kaptál ezért a kérdésér gazdádtól??? Vagy csak csontot adott?"


Bíró Miklós! És neked mennyi pénzt adott a nagyvezéred ezért a csicska válaszért???

2016. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szavazás titkos! Azt azért tudhatod: nem a ROMLÁSRA fogok szavazni!

semmiképp se búsulj: a Példabeszédek Könyvét bölcs Salamon írta, vagy diktálta: 27.rész 22. vers:"Ha apróra töröd is a bolondot mozsárban, mozsártörővel, akkor sem megy ki belőle a bolondság".

Tehát ne búsulj!

De nem fog győzni...!

2016. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!