Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ne tehetne ki az MKKP...

Miért ne tehetne ki az MKKP plakátokat?

Figyelt kérdés

[link]


Innen is kiemelten a lényeget:


"Nem kizárt, hogy az önkormányzatok a választási törvény alábbi kitétele miatt vették a bátorságot, hogy közmunkásokkal tépessenek:

"Országos népszavazási kampányidőszakban politikai reklámot a kezdeményezés szervezői, továbbá a kezdeményezés szervezésében részt nem vevő, de országgyűlési képviselőcsoporttal rendelkező pártok tehetnek közzé.""

De miért ne plakátolhatnának? 2 megjegyzés: 1: a Fidesz is kampányolt; 2: a párt kasszájából ( felajánlásokból ) fizették. Nem állami pénzből ( khm. ismét Fidesz ).


2016. szept. 8. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem tetszik a hatalomnak.Nagyjából,ennyi.Örüljenek,ha ennyivel megússzák.
2016. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Na látod? A #1 tudja! Neki mindig, mindenre megvan (ugyan az az ) érve.
2016. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Én örülök, ha nem is létezne ez a párt, megnézném, hogy ezt ki pénzeli.


Aljas módon először politikailag függetlenül, egyszerű viccpártként próbálta meg "belopni magát" az emberek szívébe, majd miután már nagyjából megismerték így az emberek, elkezdte negatívan befolyásolni a közvéleményt, liberális irányba, igaz, ő nem politizál, de az ellenzéket erősíti ezzel, az MSZP-t, meg a DK-t.


A plakátjaik zöme már nem is próbál meg vicces lenni, egyértelműen a népbutítás a cél, hogy az emberek ne vegyék komolyan a migrációt, vagy azt, ha netán mégiscsak kvóta lenne, vegyék viccnek, persze a migránsok meg jöjjenek.

2016. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Én pénzelem az MKKP-t.

Komolyan.

Én adtam nekik pénzt a kampányukra, szóval az anyukájukat tépkedjék le.

Egyébként ez megint egy ékes példája annak, hogy milyen primitív tanyavégi bunkó paraszt párt ez a Fidesz.

2016. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tépkedem én kijavítom őket:

[link]

2016. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!