Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi történne, ha a Magyar...

Mi történne, ha a Magyar Kétfarkú Kutyapárt (MKKP) indulna a 2018-as választásokon, és megnyerné?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccnek szántam, hanem teljesen komolyan kérdeztem...


Szerintem egy hónap alatt a mostani helyzetél 10-szer rosszabb helyzetbe sodornák az országot...


És ugye már 2014-ben is indulni akartak, csak akkor túl későn jegyezték be őket hivatalos politikai pártnak, így elestek az indulás jogától...



2016. szept. 10. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Ingyen sör és örök élet lenne... természetesen hitelből!
2016. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

"örökélet + 20 év!"

- szerintem viccesek, viccelnek, és az indulással is viccelnek

2016. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

A külföldi politikai életben volt hasonlóra példa:

Néhány hétig elhülyéskedtek, aztán egy szakértőkből álló csoportnak "adták át a vezetést". Ami szerintem annyira nem negatív.


De igazából jelenleg a bejutás sem lenne túl esélyes, nemhogy az, hogy nyerjenek.

2016. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

én rájuk szavaznék

minden fontos ember maradna a helyén és működne tovább, de nem merne egy miniszter se a titkárnőjének 1.7millás fizetést adni

2016. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem átadnák a hatalmat egy szakértői kormánynak.

Az MKKP egy viccpárt, és ezt tudják is magukról. (nem úgy mint KDNP)

2016. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Szóval szerintem velük járnánk a legjobban.

Én mindenesetre rájuk fogok szavazni, mert még mindig ők a legnormálisabbak.

2016. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Nagyjából ugyanaz folytatódna, mint ami a Grósz megbuktatása óta zajlik. Hisz a kétfarkúak alapvetően ugyanazokat az "értékeket" képviselik, mint a többi polgári párt: tőkés tulajdonviszonyok, kizsákmányolás, gyomorforgató zsenikultusz, egoizmus, a középosztály mitológiájának építése, a naplopók és burzsoák felmagasztalása, a népi demokrácia, a szocializmus gyalázása, vezetőinek démonizálása, a szegények kigúnyolása és í. t.


Puzsér megteszi ugyanazt vigyorogva, amit a Gyurcsány, meg az Orbán habzó szájjal művel.

2016. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

"Szerintem átadnák a hatalmat egy szakértői kormánynak."


Ha megnyerik a választást és nem képesek a kormányzásra, új választást kell kiírni, nem adhatja csak úgy oda a hatalmat semmilyen más "kormánynak".


Szóval lényegében egy olyan pártra szavaznál, aki véleményed szerint sem képes kormányzásra. Ügyes!

2016. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

Köszönöm.


A belgáknak több évig nem volt működő kormányuk mégis minden tökéletesen működött.

Csak hát igen, nem lehet lopni.

De kár.

2016. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ha megnyerik a választást és nem képesek a kormányzásra, új választást kell kiírni, nem adhatja csak úgy oda a hatalmat semmilyen más "kormánynak"."


Ha nyer az MKKP és többségbe kerülne a parlamentben, akkor AKÁRKIT megválaszthat miniszterelnöknek (mivel az országgyűlés választja a miniszterelnököt). A miniszterelnök pedig saját maga nevezi a minisztereket, államtitkárokat stb...

2016. szept. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!