Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek valóban a jobb és...

Szerintetek valóban a jobb és baloldal a vízválasztó?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom, hogy itt nálunk nem. az elmúlt 20 évben a jobb és baloldal egyaránt kiszolgálta a globalizmust, ki aktívan, ki passzívan. én úgy érzem hogy az mszp nem szociálisan érzékeny párt, a fidesz pedig nem konzervatív, csak amíg meg nem választják őket, utána elkezdik a szöges ellentétét képviselni annak, amit hirdettek. szerintem az igazi vízválasztó a nemzeti vagy pedig nemzetellenes avagy globalista. Vélemények?
2010. ápr. 26. 23:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Így van. Viszont népbutítás + irányított média = az emberek fejében nem így van. Fekete mágiában tapasztaltak jól tudják hogy ennyi viszont elég is.
2010. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%
a legnagyobb agymosó a kuruc info és barikád, vicc amiket benne írnak, azt hitték nagyot mondással és hőzöngéssel meg lehet nyerni egy választást. hát nem.
2010. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

de, ha belegondolsz, sokkal könnyebb azt mondani valakire, hogy fasiszta masiniszta. én ezeket az embereket nem értem. ők is itt voltak az elmúlt 8 évben, és mivel azt mnodják nekik hogy az elmúlt 8 év fejlesztés volt, még be is veszik.

hát igen, a média hatalma

2010. ápr. 26. 23:55
 4/32 A kérdező kommentje:
jolvan 37% os ,köszönöm az értékes válaszod a kérdésemre, amit jól alátámasztották indokokkal és érvek százaival ^^
2010. ápr. 26. 23:56
 5/32 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem, van egy Nemzeti és több nemzetellenes párt. Ez nem jobb vagy baloldaliság kérdése.
2010. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdés magyarázatot utólag olvastam el. Látom épp ugyanezt írtad le. :)
2010. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
37 ismét sugárzik belőled az értelem. A Kuruc.info nem tűnt fel hogy nem indult a választáson? xD
2010. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%
úgy bírom, ellentmondok "a pártnak" és máris nekem ugrik 20 jobbikkatona.
2010. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

"úgy bírom, ellentmondok "a pártnak" és máris nekem ugrik 20 jobbikkatona"


Sírok :DDDDDDD ez elmebajos :DDDDDD Lehet hogy egy pszichológusra lenne szükséged komám :)

2010. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:11


hát igen, erre nem tudok én se mit reagálni :D

2010. ápr. 27. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!