Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg lefutott ügy a 2018-as...

Tényleg lefutott ügy a 2018-as választás?

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenki ezt mondja.??

2016. nov. 28. 09:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

"Szél, Vona, Juhász, Molnár, Gyurcsány.... Miért is kéne?! "


Talán mert együtt sincsenek tizedannyira korruptak mint Orbán és a haverok?

2016. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21. Ez nnekem nem ok, hogy rájuk szavazzak. Viszont orbánra sem. Van még kb. 4-5 millió ember, aki velem együtt így gondolja. Lehet, hogy inkább azokkal lehet baj, akik eljárnak szavazni?!.. mert hisznek még a mesékben?!
2016. nov. 28. 13:45
 23/28 A kérdező kommentje:
Amúgy 21.,értékelem a pártpropagandát, de ettől én még egyikre sem fogok szavazni az itt felsoroltak közül... csak azért mert most az a szlogen, hogy váltsunk le orbánt. De mivel vezeti a közvéleménykutatásokat, gondolom sokan mégsem akarják őket annyira leváltani valami okból kifolyólag. Gondolom azért, mert a többit még rosszabbnak tartják. Amúgy nyugodtan szidhatod azokat, akik okkal nem járnak szavazni, vannak 5 millióan. Jó szórakozást.
2016. nov. 28. 13:51
 24/28 A kérdező kommentje:
Amúgy egy átlag választó a zsebe alapján fog szavazni. Pont lefogja sz.rni a korrupció kérdéskörét. Persze lehet azzal áltatni magatokat, hogy nem így lesz, de általában ez egy átlag mezei szavazó jellemrajza. Kevés kivétellel.
2016. nov. 28. 13:59
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

"Ne haragudj, de ez nem indok. Én valamire szavazok, nem valami ellen, mint az átlag birka."


Kérdező, 2010-ben is mindenki az MSZP ellen szavazott, de nagy többséggel az biztos. A magyarok már csak ilyenek, hogy inkább azért szavaznak valakire, hogy csak a másik NE!


Amúgy egyáltalán nincs lefutva semmi...2002-ben is toronymagas fidesz győzelmet prognosztizált mindenki előre, aztán jött a kopp.

2016. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem nyer a Fidesz ha nem akar....
2016. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Szerintem igen.


A Fidesz megint nyerni fog, kb. 40%-oslistás eredménnyel és bőséges parlamenti többsége lesz, de messze nem kétharmad.


Jobbik és a baloldal picit növeli a támogatottságát, de szerintem nem lesz nagy áttörés.


LMP épphogy bejut a parlamentbe, ha pár "MSZP-Gyurcsány-Nácijobbik ellenes" a legkisebb rosszként rajuk szavaz, akár a 6-7% is meglehet, de nem valószínű...


Szerintem ez lesz.

2016. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azért Simicskát nem veszi figyelembe senki, ő elég sukat tudott, és tudd. Orbánt nagyon utálja. Ha jövő szeptemberben el kezd szivárogtatni dolgokat, azt pont elég lesz hozzá, hogy a Fideszt padlóra küldje.
2016. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!