Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Kövér...

Mi a véleményetek Kövér László beszólásáról az újságírónőnek, aki a sajtó folyosón akart kérdezni tőle?

Figyelt kérdés
Jobboldali, egykor fideszesként mondom, hogy ez még az én ingerküszöbömet is kibäszta, mert bizony a politikusnak egy sajtófolyosón igenis tűrnie kell, és mosolyogva kellene normálisan válaszolnia vagy udvariasan kikerülni a kérdést. Ez komolyan mondom, hogy ciki és gáz! Ha ez a fidesz a jövőben akkor köszönöm, nem kérek már magyar politikából. (A baloldalból továbbra se csak szólok..!) Vagy nincs senki aki rászóljon arra aki paraszt, hogy legyen normális? Annyi udvarias és normális elutasítás van, de ez a hangnem annyira gáz. Annyira azt érezni, hogy én vagyok az úr "hogy tetszik ezt képzelni". Nagyon NEM SZIMPATIKUS viselkedés! Csak mert öreg fideszes akkor már lehet király is? Ezt szerintem nem kéne még Viktornak sem eltűrnie saját pártján és régi párttársaitól. Mert ez az egészre nagyon negatívan hat pedig nem kerülne semmibe se...... :-( Vélemény?

2016. dec. 7. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

"Vélemény?"


Igen. Mármint hogy amit írtál, az egy vélemény. :)

De mire vagy kíváncsi? Milyen eset kapcsán? Hangfelvétel, képfelvétel, link?

2016. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Miről van szó pontosan, tudnál linkelni?
2016. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kövértől nem meglepő a minősíthetetlen viselkedés. A beszólással tulképpen meg is válaszolta az újságírónő kérdését, ha nem is ezekkel a szavakkal. Mivel hatalma van, joga van bunkónak lenni.
2016. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Na találtam valamit. Nagyobb a füstje, mint a lángja.


Kövér nem akart válaszolni egy kérdésre (ehhez joga van) a riporter meg rámenősködött (amihez nincs joga), Kövér ezt reagálta le kissé vehemensen. A videón 3:52-től:

https://www.youtube.com/watch?v=64Bcu0-K8Tk


Egy házelnök az mégiscsak egy közjogi méltóság, nem egy kóbor pártvezér.

A közjogi méltóságok orra alá meg nem dugdosunk mikrofont, ha nem akarják. Majd tartanak sajtótájékoztatót, ha akarnak.

2016. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Kövér Lászlóról csak ennyit.

2016. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem minősíthetetlen viselkedés. Hogyha jól pofánbassza a nőt, még az is elfogadható.
2016. dec. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondom, hogy nincs igaza! Mert igaza is lehet. Csak hogy akkor is diplomatikusnak maradni, értitek? Egyébként magával a Kövér László úrral semmi bajom nincs, hiszen tudjuk jól elvitathatatlan érdemeit amiket a nemzetért, különösen a határon túliak ügyeiért tett ezért örökké hálásak leszünk neki mert igaz magyar ember. Csak a diplomatikus kép mutatása, ez valahogy még nagyon kellene mellé.... nem?
2016. dec. 8. 06:32
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem diplomatikus ebben? Amúgy sem lehet szépen megfogalmazva egy ilyen tanulatlan tahónak elmondani, hogy mit illik és mit nem. Szerintem még így sem fogta fel...
2016. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk! Az embernek következményekről nincs véleménye, azokról tudja, hogy - így vagy úgy - be fognak következni. Az idézett jelenségről is tudható, hogy lesz (most már - volt). Inkább azt kell megkérdezni, hogy miféle tulajdonságai vannak egy hatalmi csoportnak, jó e az a társadalomnak, és erről álláspontot kialakítani. Majd utána azt végrehajtani. De amíg itt holmi véleményekről csevegünk, addig bekövetkeznek újabb esetek, mi pedig pótcselekszünk. Abba szeretnénk beleélni magunkat, hogy teszünk valamit. Ez a kisgyerek szintje.
2016. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: Azért az tetszett, amikor éppen egy Kövér "jön" az uniós parlamenttel. Totál jogos volt a nő válasza. Mondjuk, azt megértem, hogy nem akart válaszolni a kérdésre, de a reakciója tulajdonképpen, maga volt a válasz.Tökéletesen megmutatta,hogy mit tett vele a hatalom...
2016. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!