Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak 1 nevet kérek azoktól,...

Csak 1 nevet kérek azoktól, akik folyton gyűlölködnek Orbán Viktorra. Ha nem ő, akkor ki a megfelelő miniszterelnök Magyarország számára?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 21:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%
Habony Árpád
2016. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
Szél Bernadett
2016. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Sulek Péter ***** válasza:
30%

A válaszom nem biztos hogy hasznos lesz neked,

nekem sem szimpatiksu Orbán VIktor munkássága 100%-osan, de sajnos tényleg nincs jobb tőle

2016. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Én nem csak új miniszterelnököt akarok, hanem új kormányt is! Szakértői kormányt.
2016. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%

Na erre nem tudnak válaszolni,mert ők is pontosan tudják,hogy Orbánnál nincs jobb.

Bírom amikor azt mondják,hogy bárki csak ő ne,csak hát a bárki nem indul a választásokon...:)

2016. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%
Botka László, vagy Vona Gábor.
2016. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány, Bokros, Botka, Bajnai
2016. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
Vona
2016. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem gyűlölködik egy elmebeteg emberre. Egyszerűen csak nem lehet megérteni, hogy egy évtizedek óta pszichiátriai kezelés alatt álló, mára egyértelműen skizofrén elmebetegként diagnosztizált és kezelt embert, akinek kóros a valóságértékelése, miért akar a választópolgárok jelentős része "vezérnek" tekinteni, aki majd megoldja az ország bajait.
2016. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak egy nevet kérsz, akkor bárkit beírhatok ide csak nincs értelme, akkor legyen mondjuk:

Lép Péter -ő egy baranyai kis falu, Kárász polgármestere.


Én szegedi vagyok, szóval fogalmam sincs, ki ez a Lép nevű fickó, csak pont ma olvastam, hogy van egy ilyen "halnevű" falu Baranyában és megragadt a neve.


Ezzel azt akarom kifejezni, hogy igen, bárki jobb lenne, akinek van bármi múltja az államigazgatásban, és épp itt vinnyogott valaki, hogy dehát bárkire nem lehet szavazni, kapaszkodj, ha Lép Pétert nevezné valamelyik párt és normális programot hozna, én szavaznék rá, hiába csak egy falusi polgi volt eddig.

2016. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!