Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van itt olyan, aki a rendszerv...

Van itt olyan, aki a rendszerváltáson szinte mindegyik választáson/szavazáson, népszavazáson részt vett, szavazott? Ha igen egyes esetekben hogy szavaztak (és miért úgy)?

Figyelt kérdés

Eddig összesen 7 parlamenti, 7 önkormányzati, 3 eu-parlamenti választás és 7 népszavazás volt?


Ha megkérdezhetem, ki hogyan szavazott, már amelyeken részt vett?



2017. jan. 10. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

94ben szavaztam eloszor, 2002ben utoljara, vegig a szocikra.


a kovetkezo valasztasnal mar kulfoldon eltem, igy nem szavaztam, es azota sem. Nem is szandekozom.

2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Mindegyik választáson minden opciót beikszeltem.
2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
a legfontosabbat kihagytad,volt szavazás az eu-ba való belépésről is.én erre jó hazafihoz méltón nemmel szavaztam.az összes többi szavazás vicc volt,szóra sem érdemes(korántsem szavaztam mindegyiken.)
2017. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, volt NATO es EU szavazas is, mindkettore jo nagy igennel szavaztam, mert jo hazafi vagyok.
2017. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eddig az összes parlamenti választáson résztvettem és mindig a Fideszre szavaztam, nem bántam meg egyszer sem és sose csalódtam bennük.
2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1990-ben szavaztam először és azóta is minden szavazáson, népszavazáson részt vettem, kivéve a tavaly októberit. Szavaztam már az MSZP-re és a Fideszre is, de az utóbbit, jobban szégyenlem. Szóval, nem igazán ragaszkodom egy párthoz, vagy "oldalhoz" sem. Még liberális pártra is szavaztam egyszer, bár az ugyancsak a Fidesz volt, még 1990-ben. Viszont, a 2018-as szavazást illetően, nem tudom, hogy nem hagyom-e ki. Ha elmegyek is, inkább csak azért, mert nem szeretnék újabb "2/3-ot".
2017. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!