Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mivel jobb az Együtt, Párbeszé...

Mivel jobb az Együtt, Párbeszéd Magyarországért mint az LMP?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lényegében most akkor azt akarod mondani, hogy nem jobbak az LMP-nél, hogy az LMP jobb náluk, vagy igazából mit? Eleve nem értem mit akarsz azzal kérdezni, hogy "mivel jobb" ha én most azt mondom neked, hogy nem jobb, sőt az LMP egy nagyon jó párt az Együtt meg Párbeszéd meg csak két kis jelentéktelen semmi, akkor mi van?
2017. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
arra vagyok kíváncsi, hogy mondjuk aki Együtt vagy épp Párbeszéd Magyarországét szavazó az miért éppen rájuk és nem az LMP-re szavaz. Van ideológiai különbség? Esetleg teljesítménybeli?
2017. jan. 21. 21:14
 3/17 anonim ***** válasza:
LMP lefeküdt a Fidesznek azért. (Alkotmány bíró kinevezésnél)
2017. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Párbeszéd Magyarországért meg már nincs
2017. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Párbeszédnek tetszik a programja. Ezen kívül, ahogy írták, LMP néha szövetkezett már Fidesszel. Az is sokat elmond, hogy Schiffer András lemondott a társelnökségről.
2017. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Én akkor sem láttam köztük különbséget amikor mind a három ezerrel pörgött. A választáson elért eredményük tökéletesen mutatja, hogy mennyire érdekli a szavazókat amit mondanak. Szinte semennyire.
2017. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Semmivel, sőt rosszabb, mert szélsőségesebb és gyűlölködőbb.
2017. jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
" szélsőségesebb és gyűlölködőbb." Tudsz erre valami példát?
2017. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

22:05


Csak az a helyzet, hogy egy 0%-hoz konvergáló párt programja a kutyát se érdekli. Vidéken az emberek azt se tudják, hogy mi az, hogy PM (megjegyzem, sok veszteség nem éri őket ezáltal). Az Együtt, meg a PM körülbelül annyira fontos politikai tényezők, mint a Magyar Sörivók Pártja, ennyi erővel az ő programjukról is vitázhatnánk.

2017. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Viszont a Magyar Sörivók Pártja legalább képvisel valami jót is :)
2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!