Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kit választanák meg miniszt...

Ti kit választanák meg miniszterelnöknek Orbán Viktort vagy Vona Gábort?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérhettél volna a válasz mellé egy rövid indoklást is :D
2018. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha már csak ez a kettő közül lehet választani, akkor Vonát. Nem azért mert akkora egy nagy vérjobbikos lennék. De láthattuk az elmúlt 8 évet hogy mit művelt Viktor király meg a bűnszervezete.
2018. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
7%
Én Orbánt. Nem konyítok túlzottan a politikához, de rendesen kizárja a migránsokat és bár nem tökéletes az sem, amit ő csinál, szerintem jelenleg nincs jobb jelölt :D De ez csak az én véleményem, nem akarok politikai vitákba belefolyni, nem is vagyok olyan passzban XD
2018. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"Nem konyítok túlzottan a politikához,"


Az látszik...

2018. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Harmadik lehetőség?
2018. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Egyikre se.... egyik már szétlopta az országot a másik meg mahd szet fogja, ha a húsos fazék közelébe kerül...

Meg nekem a magyar seggbe csak magyar f▪szt stilus nem jön be....

Igy nem szavaznek egyikre se...

2018. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

@13:58


Ha te valami ilyen jövőbe látó vagy, hogy melyik politikus mit csinálna, akkor igazán megjósolhatnád nekem a lottószámokat is.

2018. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Orbán, mert semmi kedvem migránsok között élni. Sajnos a többi csak azt szajkózza le a kerítést...

ja és jobbikosok mindig megváltoztatják a szavukat az sem tetszik.

2018. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
Inkább Orbán,Vona túl gyakran változtatja az álláspontját.Pár éve még egy félkatonai szervezet és egy radikálisan nacionalista pártja volt,most meg egy néppárt ami élén össze vissza színészkedik...Orbán meg itt okol mindenkit mindenkiért és szétlopja az országot átvitt értelemben.De a migráns válság kezelése miatt Orbán,mert ő ki fog tartani emellett abból ítélve amit eddig csinált.Vona meg lehet egy év és befogadná a migriket.......
2018. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"De a migráns válság kezelése miatt Orbán,mert ő ki fog tartani emellett abból ítélve amit eddig csinált."


Ja közben meg fű alatt 1300 menekültet engedtek be az országba, meg nem tudom hány bevándorlási kötvényest, csak ezt a szavazóik orrára nem kötik már rá.

2018. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!