Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért útálják sokan ennyire a...

Miért útálják sokan ennyire a Fideszt? Vagy Orbán Viktort?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy fasiszta diktatúrát akar kiépíteni, továbbá évente ezermilliárdjával lopja a közpénzt. Közben egész Európa rajtunk röhög.
2018. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert az Alaptörvény nem tiltja.


Volt már kérdés...

2018. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Ki-miért...


Én pl. azért, mert gyűlöletkeltő és ezzel jobban mérgezi a társadalmat, mint sokan gondolnák.

2018. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a 90-es évek óta vannak olyan vallásúak itt Magyarországon, akik azt csinálják, hogy bárki van kormányon, akkor is Orbán Viktor ellen és Fidesz ellen keltik a gyűlöletet, személyeskednek, rágalmaznak. Mutatja a saját tehetetlenségüket, hogy 2010 óta egyik ilyen vallású "párt" (szekta inkább) sem erősödött semmit. Gyakorikérdéseken nagy képviselője Molyember.
2018. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

fordítom az előző választ:


A zsidók be akarják telepíteni a muszlimokat, mert antiszemiták!


:D

2018. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amiben én nem látok hasznot azt nem kezdem el fikázni.

Érdekes módon egyik kormány működése alatt sem éltem olyan jó szinten, mint a Fidesz kormány alatt.

Pl:Gyurcsány idején tehermentes házam volt.

Ketten kerestünk a háztartásban.

Mégis elfogyott a pénz a következő fizetésig. (10 ezres villanyszámla, 40 ezres gáz stb.....)

Pedig ez nem most volt.

Jelenleg egyedül élek.

Elég a fizetésem a következő fizetésig.

Kajám is megvan.

Villanyszámla 4000, fűtés 8000.

Lakáshitelem van meg személyi kölcsön is.


Mégis elég.

Na akkor, hogy is van ez?

Ja és nem keresek csilliárdokat mert csak 30 ezerrel több a fizum, mint a Gyurcsány korszakban.


Annó fostam ha megszűnt volna a munkahelyem. Miből tartottam volna fenn a házam?

Most? Nem parázok! Még a hiteleim mellett sem mert tudom, hogy 2 nap alatt találok melót!


Tényleg ennyire szar lett a helyzet?

2018. márc. 29. 13:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha neked csak a pénz számít, akkor természetesen jogod van szeretni a Fideszt. Mi felsoroltunk pár negatívumot, ami nekünk elég fontos.


Amúgy tényszerűen 2006-ban volt a legmagasabb az életszínvonal, azt a szintet még nem értük el.

2018. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#6. Más is úgy érzi, ahogy te. Nem véletlen, hogy a Fidesznek most is közel kétharmados támogatottsága van.
2018. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Inkább két harmatos támogatója van... :D
2018. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
#9. Az ellenzéknek? Lehet igazad van :D
2018. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!