Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ-esek, szerintetek a...

FIDESZ-esek, szerintetek a rendszer ellenes provokáció mindenképpen elítélendő?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Fideszes vagyok és nem tudom miről beszélsz.

Kifejtenéd egy kicsit bővebben?

2018. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi a fene az a provokáció? És hogyan ítélendő el? Jogilag, erkölcsileg, politikailag?
2018. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Persze hogy.

3 éve már vadásztak is provokátorokra a srácok.

2018. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Le vagy maradva úgy 30-35 évvel, kérdező, és félrecímezted a kérdésedet.
2018. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem sehol sem jó a provokáció, bár nem fideszes vagyok, hanem betelepítés és soros ellenes.


Véleméynem szerint az alapítvány által fizetett bértollnok média (444.24hu,zoom,index) mind folyamatos provokációt követnek el, és támogatják a betelepítést.


Ez rossz

2018. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz elítélendő alatt? Szólásszabadság van, azt provokál mindenki, akit akar.
2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

#6

Max. ha nem jól választ "partnert" és távolságot, akkor pofán vágják a provokáció miatt.

2018. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem kérdezem meg amit a többiek már megkérdeztek, mert értelmezhetetlen nlkülük a kérdésed, válaszolok arra amit szerintem kérdezni akartál talán.

Nem. Te is nyugodtan provokálhatsz itt pl. egy ilyen kérdéssel. Aki nem akar az nem válaszol rá. Olyan, hogy "rendszer ellenes provokáció" már azóta nincsen, hogy nincsen "rendszer" sem, vagyis nincsen az 1990 előtti egypártrendszer. Nincs még egy olyan ország, ahol a kormányon levő pártok támogatói, maga a kormányzat is olyan békésen tűrné, hogy provokálják, mint ebben az országban, ez a kormány és ezeknek a kormánypártoknak a támogatói. Pontosan azért történik meg újra és újra, egyre durvábban a provokáció, mert büntetlen marad.

Az, hogy mi magunkban elítéljük, az meg szerintem nem kérdéses, de ez maradjon a mi magánügyünk.

2018. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 jaaaj "elvtárs" már az "én nem vagyok mszp-s, de..." szövegeket is levágtam :D ez amostani szöveged nagyxon gyengus.
2018. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

"kormányzat is olyan békésen tűrné, hogy provokálják"


kifejtenéd, hogy milyen provokációra gondolsz?

2018. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!