Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lesz 3. Világháború?

Szerintetek lesz 3. Világháború?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz e 3. Világháború mert sztem igen de ne legyen igazam

2018. aug. 10. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2018. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz, nem birná ki az emberiség gyilkolászás nélkül.
2018. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy lesz e, hanem az, hogy MIKOR(?)... Csak remélni tudom, hogy az elkövetkező 100 éven belül nem.
2018. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint már tart, a terrorizmus formájában. Nem klasszikus háború, itt a fő cél a rettegésben tartás. Sose tudod hol bukkan fel egy fanatikus, robbanó övvel, vagy bármivel. És nem most kezdődött. Londoni metrórobbantás, az ikertornyok, stb stb, illetve az elmúlt évek eseményei. Illetve a "kiberháború". Ne kicsiben gondolkodj, olyan zsiványságok mennek a dark weben keresztül, hogy földi halandó azt el se tudja képzelni, és a legrosszabb, hogy még csak most van kibontakozóban. Az észak koreai "fenyegetés" az "csak" egy látványos parádé, a 3. világháború már javában zajlik.
2018. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kretens ***** válasza:
Hát ha nem fenyegetnék mindenféle szankciókkal Iránt akkor nem.Én jártam Iránban.Annyit azért jó ha tud mindenki hogy Irán már több mint ezer éve nem támadott meg senkit.De most pont az a cél hogy hibázzon aztán majd lehet mutogatni hogy no lám mi megmondtuk előre.Csak lesz egy kis bökkenő.A perzsa kultúra már közel hatezer éves.Ők inkább meghalnak mintsem bármely valós vagy rövid történelemmel rendelkező dögkeselyü országnak is behodoljanak.Persze mielött bárki is azt hinné hogy Irán-fan lennék azért egy kicsit gondolkodjon el.Van egy katonai nagyhatalom aki eddig az önös érdekeinek megfelelően saját ideologiát gyárt az általa kiszemelt ország leigázására.És sajnos minden esetben végre is hajtja.De ez lesz az utolsó neki de ezzel mindenkit magával rántanak.A legvalószinübb forgatókönyv a harmadik világháboru kirobbanására az lesz mikor megtámadják Iránt.Ez az ország gazdaságilag Kina és Oroszország gazdasági befolyási övezetébe tartozik.A baj ott kedődik majd hogy ugyan közvetlenülnem avatkoznak be de kiváló kisérleti terepként ellátják Iránt valódi modern fegyverekkel.Mondanom se kell hogy amikor már a sokadik istennek képzelt hiperszuper Amerikai F35-ös vadászgépet lövik le akkor pont a támadok lesznek azok akik gőgből jogot formálnak maguknak nukleáris fegyverek bevetésére.Ekkor Kina és Oroszország is lépéskényszerbe kényszerül és megkezdődik az apokalipszis.De ne legyen igazam és ez soha ne történjen meg.Én remélem hogy értelmes párbeszéddel a másik tiszteletbe tartásával egyenlő partnerként tekintve békésen megoldható minden ellentét.
2018. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Annyit azért jó ha tud mindenki hogy Irán már több mint ezer éve nem támadott meg senkit"

Ha leszámítod a saját lakossága ellen elkövetett sérelmeket még igazad is lehet.

2018. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Sose tudod hol bukkan fel egy fanatikus, robbanó övvel, vagy bármivel."


Hála a Fidesznek, Magyarországon nem fog történni ilyen!

2018. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kretens ***** válasza:
A saját lakossága ellen elkövetett sérelmeket?Tudod erre mindig azt szoktam mondani hogy tökéletes rendszer nem létezik.Iránban a nő és gyerekgyilkosokat felakasztják.A drogosokat ugyszintén.Kemény büntetés jár lopásért.Azzal is tisztában vagyok hogy sokaknak a vallási kultúra ami böki a szemét.Erre mondok egy példát.Ha valaki egy kersztény országba vagy Izraelbe vagy egy hindu de tulajdonképpen bármelyik nagyobb vallást követő országba születik és a szerint nő fel akkor felnőttként már azzal a meggyőződéssel fog azonosulni.Ha valaki csak a saját meggyőződéséből indul ki az hiba mert minden viszonylagos.Mindenki azt hiszi hogy a maga értékrendje a normális.Ez nagy tévedés.Ami nekem nem összeegyeztethető a társadalmi normákkal attól még máshol az az elfogadott.A lényeg hogy tartsák tiszteletbe egymás vallási és gazdasági kulturáját.Talán egyszer eljön majd az az idő is amikor a harc nem egymás elpusztitásáról fog szólni hanem hogy a legjobbat hozza ki a másikból.
2018. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, persze....😂😂😂😂

Hála a fityisznek, meg a büdös f@$zomat...

2018. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kretens ***** válasza:
Te meg mit fityiszezel?Ha más lenne akkor valószinüleg gyurcsányoznál vagy vonáznál.Addig nincs gond amig a többség akarata érvényesül.Magyarország keresztény ország de békésen megfér egymás mellett más vallással is.Ez példa lehet az egész világnak még úgy is hogy a világtörténelemben Magyarországgal szemben követték el a legnagyobb igazságtalanságot.
2018. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!