Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha TE lehetnél Magyarország...

Ha TE lehetnél Magyarország miniszterelnöke, akkor milyen intézkedéseket, törvényeket hoznál ami Magyarország felemelkedését és erősödését idézné elő és a polgároknak is jobb lenne?

Figyelt kérdés
Mert ahogy látom nagy szakértők vannak itt és sokan jobban értenek látszólag a politikához mint maguk a politikusok... Hát akkor itt az alkalom,hogy szint valljatok,hogy milyen miniszterelnökök lennétek!:)
2010. júl. 6. 18:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok


Magántulajdon védelme mint Amerikában aki bejön a házamba le is löhetem

Fegyvert lehessen vásárolni a saját magunk védelmére pszihológiai tesztet kérnék cska cserébe az engedély megadásához

2010. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ez úgy nagyrészt tetszik...,de a magántulajdon védelme+fegyvertartási engedély..:/ Amerikában is sok gubanc volt már ebből,és mindig felülvizsgálják és szigoritják a fegyvertartást,mert sok gyilkosság volt ez miatt!Én még egyet emelnék ki,hogy az agráriuomt nagyon megkéne erősiteni,mert pár év múlva hatalmas árbumm lesz az élelmiszerpiacon és rohadt drága lesz minden,mivel rohamosan nő az emberek száma a földön... ezért Magyarország mezőgazdaságát nagyon kéne támogatni!!!
2010. júl. 9. 22:55
 23/23 anonim ***** válasza:
én új pártot alapítanék:Pannónia Párt.a fejlődőképes Dunántúl leválna kelet és közép magyarországról.így talán sikeresebbek lennénk.szellemi elődöm az olasz Umberto Bossi.ő észak olaszország függetlenségét akarja mert a déli részek lehúzzák azt az országot.lehet lepontozni.
2010. júl. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!