Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen okkal állíthat meg...

Milyen okkal állíthat meg igazoltatni egy rendőr?

Figyelt kérdés

Az imént sétáltam hazafelé, a kereszteződésben megállt egy rendőrautó, és igazoltatás közben arra voltak kíváncsiak, hogy itt lakok-e a városban, és hová megyek.

Miután minden rendben történt, mentek is tovább, szóval probléma nem volt, de érdekelne hogy milyen célból csinálhatták ezt, mi okuk volt rá.



2019. okt. 8. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert napos volt az idő, vagy mert nem volt napos az idő.

Igazoltatáshoz nem kell indok.

2019. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
2015 ősze óta minden fél évben megújította a kormány a tömeges bevándorlás miatti válsághelyzetet (bár a törvényi feltételei nem állnak fenn). Ebben a "válsághelyzetben" mind a rendőrségnek, mind egyéb szerveknek számos különleges joga van. Szóval örüljél, hogy csak ennyit vegzáltak.
2019. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha elszaporodik a bűncselekmények száma adott területen, akkor tarthatnak szúrópróbaszerű ellenőrzést. Ha fantomkép alapján nem tudják egyértelműen beazonosítani a tettest, akkor szintén a hasonló megjelenésűeket ellenőrzik, ha a terület megvan.
2019. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy olyan fizimiskával rendelkezel, amire ránéz a rendőr, és azt mondja magában, na, meg van a cinkotai rém! ;)

De lehet, hogy nem a külsőd miatt állított meg, egyszerűen kellettél a statisztikához, csak úgy.

Fogadd el, így jártál.

2019. okt. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi, velem is volt már ilyen, sétáltam le állomásra a közeli kisvárosban, út szélén mivel ott nem volt járda, aztán a rendőrautó megállt mellettem, hogy el szeretnék kérni a személyim.

Odaadtam, megjegyezték, hogy de újnak néz ki, mondtam nekik mert épp fél órája vettem át az okmányirodában, erre csak annyit mondott az egyik, hogy akkor felavatjuk.

Aztán tőlem is megkérdezték hova megyek, mondtam az állomásra és haza, aztán elköszöntek, mentek tovább.

2019. okt. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Barmilyen indokkal. Van rajtad sapka, nincs rajtad sapka, unatkozunk, olyan jo segged van, olyan ronda vagy, olyan csoronak nezel ki (sose igazoltatnak egy setalo karacsonyfat, vagy egy BMW-st).

Barmilyen okot lehet gyartani egy igazoltatasra es buntetesre.

2019. okt. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen okból.
2019. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

Tegyél feljelentést, ilyen csak készültségben történhet meg egy demokratikus országban, ez a fajta stílus csak rendőrállamban valósúlhat meg ami egyenlő a diktatúrával, Orbán annyira fél, hogy ki van adva a kutyáinak,hogy bárki gondot jelenthet, de mi nem félünk.

Engem folyamatosan zaklatnak, mióta beléptem a demokratikus koalícióba.

2019. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

"arra voltak kíváncsiak, hogy itt lakok-e a városban, és hová megyek."


Ott van nála a lakcímkártyád, vagy olvasási nehézségei vannak?


Hogy hová mész? A dolgodra. Semmi köze hozzá.


Puszta erőfitogtatás. Helyre tettem volna azt a majmot, ha velem szórakozik. Nem az első lett volna.

2019. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
66%
Nem kell hozzáindok. Az a dolga.
2019. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!