Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Emiatt nem mehet hamarabb...

Emiatt nem mehet hamarabb haza, addig kell a portásnak maradni míg el nem mennek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy sportcsarnok este fél 10-ig van nyitva, a portás is addig dolgozik, este 8-kor vége egy sportfoglalozásnak és a sportolók arra mennek a ruhaszekrényhez oda, hogy felfeszítették és loptak, kihívják a rendőröket akik felveszik a jegyzőkönyvet ezután kijönnek a bűnügyi helyszínelők nyomokat rögzítene, de ők csak 10 óra körűl jönnek csak.


Leírtam egy dolgot ami alapján kérdezem, hogy a portással kitolt az a sportoló aki rendőrt hívott, mert a helyszinelők 10 körűl jöttek és szerencsétlen portás fél 10 kor zárt volna és ment volna haza.


Ilyen esetben, ha ilyen történik, a portás sem mehet hamarabb haza, meg kell várni a rendőröket és meg kell várni míg végeznek és elmennek, legyen az akár éjjfél?

Ha hazamenne akkor az gyanús lenne?



2019. okt. 28. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg kell várnia

Egyrészt őt is kikérdezik hogy kit látott jönni menni.

Másrészt ha hazamegy ki fogja bezárni a sportcsarnokot?

2019. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye egy troll kérdés?


Ennyire nem lehetsz egyszerű kérdező.

2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy kitolt a portással? miért, mit kellett volna tenni, hümmögni, hogy hát ez van, de sebaj, mert a portás bácsinak lejárt a munkaideje?


amúgy meg munkaköri leírás, gondolom benne van, hogy felel a rábízott dolgokért, nyitja-zárja a kapukat, úgyhogy igen, várnia kell.

2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Sokan nem is gondolnak bele, hogy a betörő elment és mégis kihívják a rendőrséget. Jó az más, hogy ha ott tetten érik és visszatartják a rendőrök érkezéséig, de ha már csak azt látják, hogy feltörték a szekrényt de ki..., szal kire hívják ki a rendőröket?

Az emberek úgy gondolkodnak, hogy amikor meglátják a bajt, egyből kétségbeesés és a rendőrséget hívják, nem gondolnak bele, hogy egy picit gondokozzunk. Kire is hívjuk ki? A nagy semmire.

A rendőröket is feleslegesen ugráltatják. A helyszínelöket is. Ráadásul jól kizoltak a portással is, hogy majdcsak éjjfélt megvárja, holott menne haza. Feltéve, hogy a portás megengedi-e, hogy ott elkezdjenek helyszínelni. Vagy nem tudom. Nem értek hozzá.

2019. okt. 28. 18:39
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés, megtörtént eset, kb 3 hete volt egy este, ezt mesélték, mert a sportcsarnok szomszédságában dolgozom, sok minden sztorit hallok és azt is hallottam, hogy nem örült a portás és nem szép szavakat mondott a kollégámnak mivel ők haverok, hogy jól ki lett tolva vele mármint az tolt ki aki kihívta a rendőröket a nagy semmire. Az a portás le vsn százalékolva amúgy.

Tehát nem véletlenűl irtam ki a kérdést.

2019. okt. 28. 18:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Te, az hogy KAMERAFELVÉTEL, UJJLENYOMAT, DNS, SZAGMINTA,... mond valamit?

Vagy az, hogy a biztosítónak kell rendőrségi papír?


NE TROLLKODJ!

2019. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Feltéve, hogy a portás megengedi-e, hogy ott elkezdjenek helyszínelni. Vagy nem tudom. Nem értek hozzá."



A portás...megengedi-e???


Bebafna, ha ő mondaná meg a rendőrnek, hogy bemehet-e intézkedni!


NE TROLLKODJ!

2019. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jártam már abban a sportcsarnokban, nem csarnok csak ugy irtam, inkább egy nagyobb sportterem.

Kamera nincs.

Aki ilyenre készül, azután letörli maga után az ujjlenyomatot.

Dnst csak akkor hagy ha megvágja a kezét, sima megfogással nem.

Szagmaradvány az van annyiféle.

Ja és dns-sel ilyen pici ügyben ha le is veszik a dns-t, nem fogják összehasonlitgatni mert drága.

2019. okt. 28. 19:02
 9/19 anonim ***** válasza:
És még mennyire rá is bachat a portás, ha nem figyelt ki jött ment, azért ücsörög ott.
2019. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze majd a portás fogja megmondani hogy bemehet e a rendőr. Haha.

Kettő, ha nincs intézkedés, nincs ügy. Ha ott nem is lesz meg az elkövető, de ha nincs leszemlézve, nincs mit rábizonyítani sem hogyha esetleg máshol meglenne az ember. Egy ilyen helyszínen nem csak ilyesfajta dolgokra kell figyelni. Van olyan hogy jellegzetes elkövetési mód, ha már megvan hogy milyen eszközzel dolgozik, ha egyáltalán használ eszközt már előrébb vagyunk. Harmadszor, ne hidd, hogy okosak a bűnelkövetők Magyarországon, főleg nem az ilyen besurranós típus.

2019. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!