Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek után mik a jogi lehetőség...

Ezek után mik a jogi lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok sajnos tegnap reggel 9 óra körül sikerült előre utalnom 153.000 forintot Méri Péternek. A szövege nagyon meggyőző volt sajnos. Telefon számomat letiltotta, többször is próbáltam hívni. Üzeneteimre nem válaszol Jofogáson. Kicsit utána kerestem ennek a névnek, elfogatóparancs van ellene, Facebook-on szintén fent van ahogy Viber-en is. A banki átutalás megvan. Ahogy a számlaszáma is. Nem tudom most ezek után mik a lehetőségeim, hogyan tudnám a pénzemet vissza kapni.


Hírdetés - [link]


Telefonszáma - 06 20 596 1856 Ezen a számon van fent Viberen.


Facebook - [link] Sajnos itt is letiltott.


Police.hu - [link]


Számlaszáma - 11600006 -00000000 -85075283



2019. nov. 9. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Jófogás-nak és otp-nek már küldtem üzenetet még nem válaszoltak.
2019. nov. 9. 11:09
 2/6 panteranegra válasza:
Menj be a bankodba és kérdezd meg nem e lehet visszavonni az utalást
2019. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj be a bankodhoz, és érdeklődd meg az utalás-visszavonás lehetőségét. Én tennék egy feljelentést is az említett személy ellen, mivel csalást követett el ellened is. Más egyebet nem hiszem, hogy tudnál csinálni sajnos. Ez egy elég elcseszett helyet, máskor mindenképpen légy körültekintőbb.
2019. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban tegyél mielőbb feljelentést, és emellett kezdeményzehetsz fizetési meghagyási eljárást ellene. Elmész a közjegyzőhöz, és megmondod, hogy ennyivel lóg neked, ehhez hozzácsapod az eljárási költséget, és akkor ő kap egy hivatalos levelet, hogy elismeri-e a tartozásodat. Ha vitatja, akkor bíróság, és ezen felül még perköltséget is fizetnie kell, ha elismeri akkor vagy fizet, vagy végrehajtó kopogtat nála, és úgy kapod meg a pénzed.
2019. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont ezzel a kérdéseddel te is személyiségi jogot sértettél függetlenül attól, hogy ő csaló, és te áldozat vagy, ehhez nincs jogod, mint ahogy másfajta önbíráskodáshoz sincs.
2019. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!