Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a lakótelepünket éjszaka gyalogos(!) járőrök felügyeljék?

Figyelt kérdés

Szóval Miskolcon lakok, egész pontosan az Avason, és hát elég sok a... problémás ember. Főleg most nyáron éjszakánként gyakori, hogy az együttélésre képtelen emberek az autóból bömböltetik a rajzenét a parkolóban. Vagy csak ordibálnak, rajoskodnak, a köznyugalmat zavaróan viselkednek és agresszivitás is bőven sugárzik belőlük.


Hogy lehetne elérni, hogy esténként vagy két járőr felügyelje a környéket és szükség esetén intézkedjenek a "problémás elemekről"?


A polgármesternek már írtam egy online fogadóóra keretében, de sajnos nem kaptam érdemi választ. Csak ilyen "0-24 órában elérhető a segélyhívó" meg stb.

(Eleve az lenne a cél, hogy az ember éjszaka aludjon, ne pedig telefonálnia kelljen a rendőröknek.)


És ugye a gyalogos rendőri jelenlétnek van egy visszatartó ereje is. Nem értem, miért nem tudják ezt elintézni. Szerintem ez a sok ember, akit zavarnak, szívesen bedobna még ha kell plusz egy ezrest, hogy kifizessék annak a két járőrnek a bérét...



2020. júl. 15. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Papíron hidd el valószínűleg szoktak járőrözni ott. A probléma az, hogy valószínűleg csak papíron. Vagy olyankor járőröznek mikor már a rajok is alszanak, így senki nem látja őket. Ha jól tudom bizonyos időközönként kötelező járőrözniük legalább egyszer.
2020. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
sehogy, a rendőrök ugyan úgy be vannak szarva.
2020. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Úgy tudom rendörök sincsenek biztonságban arrafelé
2020. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát ha a már a rendőrség is ennyire tehetetlen/töketlen/érdektelen a rajokkal szemben, akkor ez az ország megérdemli a pusztulást...
2020. júl. 15. 22:05
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

Hacsak nincs lóvéd fizetni a polgárőrségnek vagy a rendőröknek, akkor sehogy.

Meg minek? Volt abbol probléma X városban, hogy a polgárőrség rendett rakott. Aztán meg a sok C, meg libsli feltolta a videókat a netre, meg a rendőröknek, hogy dolgoznak. Mintha az a kis cipőzés, meg viperázás bárkinek is ártana.

2020. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%

A bünözöknek jogaik vannak,az EU tagjai vagyunk ez egy jogállam. Értsd a rendörség tehetetlen. A szargentini ellenzék által támogatott jelentésében,külön kivolt emelve hogy a romák ellen rendöri túlkapások rendszeresek.


Szóval költözz a Budapesti elit negyedre a liberálisok közé ott nincsenek.

2020. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem jelezd valamelyik liberális csoportnak, esetleg az antifáknak....

Ja várjunk csak azok pont az ilyen embereket èltetik.


Figyelj a szavaidból azt vettem ki, hogy ez egy kisebbségi csoport, sajnos ma Magyarországon nekik mindent szabad.


De, esetleg polgárőrséget szerveznének a helyiekkel akkor az lehetne megoldás.


Az a baj, hogy hiába hívod ki folyton a rendőröket, előbb utóbb ráunnak, és még te leszel a rossz.

2020. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, ha lenne pénzem már rég valami nyugodt családi házban laknánk, de sajnos nincs huszonX millió forintom...


És ha mondjuk aláírást gyűjtenénk? Például 1000 aláírás, hogy igényeljük az éjszakai rendőri jelenlétét.


Nevetséges amúgy... Fizetésünk harmadát levonják mindenféle jogcímen, fizetünk egy rahedli adót, mint a qrwaélet, azt nem bírnak párszázezer forintot ráfordítani, hogy egy egész lakótelepnek nyugalma legyen...

2020. júl. 15. 22:25
 9/26 árokpart ***** válasza:
0%
Már miért félnének bárkitől is a rendőrök, hogyan lehet ilyen butaságot írni. Mikor videón mutatják, hogy akikre éjjel lecsapnak vagy akár nappal akkor ezek szerint mégsem félnek?
2020. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem akarom megnevezni az antiszociális elemek származását, mert ezen az oldalon (is) elég érzékenyen veszik itt a dolgot, aztán nem akarom, hogy töröljék a kérdést.


Csak hát értitek... Ha mondjuk "csak" kétezer munkavállaló ember lakik itt, akik "csak" 10 ezer forinttal támogatják a város kasszáját, az már 20 millió forint. És most NAGYON lefelé becsült számokat mondtam. Hát ennek az összegnek a néhány százalékából már gondoskodni lehetne a környék biztonságáról!

És... NEM. CSINÁLNAK. SEMMIT.


Hányinger az egész, komolyan mondom.

2020. júl. 15. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!