Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha van képem messengeren,...

Ha van képem messengeren, hogy valaki marihuánát termeszt, azzal tudok valamit kezdeni a rendőrségen, vagy nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
marihuána, rendőrség

2020. szept. 6. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Akik azt mondják számít, azok nem értenek a joghoz. Egy ügyvéd azt mondja, hogy kézzel fogható bizonyítékot mutasson. Messengeres üzenet kép? Mondja csak hallott, olyanról hogy lehet képeket szerkeszteni, photoshoppolni? Miből mondja meg, hogy ezek eredeti képek? Kb ennyit érnek a képek, semmit. Ilyen miatt nem ér semmit az ügy.
2020. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én is így látom, hogy ezért nem tekinthető bizonyítéknak, mert egyszerűen meghamisítható. Ha a facebooktól ki tudnák kérni hivatalosan az adott illető beszélgetését, akkor egyszerű lenne a dolog, de ha jól tudom, akkor a facebook csak tényleg komoly ügyeknél ad ki adatokat, pl. gyilkosságnál. Vagy pl., ha behívnák az adott illetőt, hogy átnézzék a telefonon a beszélgetéseit, az is nyert ügy lenne.
2020. szept. 7. 01:02
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ha nem más dolga al foglalkoznal?

Tiszta kommunizmus.

Mert még ha rád veszelyes lenne akkor azt mondom ok, de így?


És még cska nem is kemény drog hanem olyan, ami több helyen legalizalt... És itthon is vita folyik róla a mai napig.


Nem, nem élek én sem semmi hasonlóval, bár így is le leszek pontozva.

2020. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg fogsz lepődni, de egyet értek veled. Alap esetben teljesen hidegen hagyna, hogy füvezik, vagy termeszti, vagy akármit csinál. Itt nem ez a lényeg. Nem tudod miket, mikor, hogyan csinált, te csak elolvastál egy kérdést, és ne bántsuk a szegény füveseket, mert ők sem bántanak senkit. Ezzel meg lehetne fogni valahogy, bár ahogy nézem ezzel se. Azért biztonság kedvéért még rákérdezek egy rendőr ismerősömnél.
2020. szept. 7. 01:18
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem rosszbol írtam hidd el, csak ha amúgy nem zargat ezzel senkit és normális (ezt monsjuk nem tudom :D), akkor lehet hagynám :)


Ha viszont érdekes figurák lennenek miatta a házban állandóan, plusz egyéb kellemetlenségek, akkor már lehet zavarna 🤔

2020. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Btw, miket csinált?

Így már kezdem érteni miért fordulnal rendőrséghez :/

2020. szept. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tartozik a kérdéshez, de eleget ahhoz, hogy ezt meglépjem.
2020. szept. 7. 01:38
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor jelentsd, nem a telefon képen fog múlni, kimenni kifognak. Ha neg találnak is valamit akkor az cinkes lesz az illetőnek.
2020. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Azzal az itt válaszoló okosak tisztában vannak, hogy a bizonyítás nem a kérdezőt terheli? Igazából te csak annyit tudsz tenni, hogy feljelented, nem érdeki őket, hogy van-e bármilyen képed.

Utána vagy foglalkoznak vele vagy nem. Nem hiszem, hogy rögtön kimennének körülnézni, de ki tudja.

Másrészt (mennyiségtől függ persze) pár növényért kap egy elterelést és ennyi, sokra nem mész vele.

2020. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!