Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből utólag bajom?...

Lehet ebből utólag bajom? (karanténnal kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Mai nap az első karanténba töltött napom. Egyik rokonomnak pozitív lett a korona tesztje ezért szoros kontaktnak minősülök, így pedig hatóság által karanténba kerültem.


Annyi a problémám, hogy a mai napon olyan délelőtt 10 körül fent voltam az emeleti erkélyen teregetni és nem vettem észre, hogy a rendőrök jöttek volna ellenőrizni.

Van csengőm, amit megnyomtak, hallottam én elsőre valamit de azt hittem, hogy csak a tv szól odalent így nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Ezután nem sokkal megint hallottam valamit, ekkor kinéztem az ablakon és észrevettem, hogy rendőrök parkolnak a házam előtt.

Én ekkor gyorsan lefutottam de mire leértem már addigra elmentek.

Most félek, hogy emiatt szankciót fogok kapni és akár bíróság elé is kerülhetek.

Jogos szerintetek a félelmem? Ha igen akkor mit tegyek?

Telefonáljak be a rendőrségre?



2020. szept. 26. 13:40
 1/4 Molyember ***** válasza:
69%
Telefonálj. Miért gondoltad, hogy egy kérdés kiírása lesz a megoldás?
2020. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom mi a teendő ilyen esetekben.

De köszönöm szépen a válaszod, akkor máris telefonálok

2020. szept. 26. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:

Na megtörtént, oda kapcsoltak az illetékes hatósághoz aki pedig felvette a kapcsolatot a szolgálatban lévő járőrökkel és állítólag vissza jönnek majd.

Bár elmondták, hogy ezt a félreértést majd velük kell tisztáznom.

2020. szept. 26. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Max feljelentett.
2020. szept. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!