Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek nem komoly,...

A rendőröknek nem komoly, példamutatónak kellene lenniük?

Figyelt kérdés

Beszélgettem szolgálatban lévő rendőrökkel, intézkedésnél és felhozódott a hobbim. Kérdezte az egyik rendőr tőlem, hogy "Mert magának mi a hobbija?"

Feleltem, hogy a vasút, a vonat és a mozdonyok, erre elkezdett mindhárom rendőr röhögni. Miért röhögtek?


Nem komolyan kellene viselkedniük szolgálatban?



2020. okt. 6. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez vicces lehetett. :-)
2020. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Lehet eszukbe jutott egy vicc, vagy esetleg felcsuti kisvasut vagy naluk jelent ez valamit.. idk.

Amugy meg a rendorok is emberek

2020. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Vagy közülük is az egyiknek ugyanaz a hobbija, csak már nem akartak jobban belemenni.
2020. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, baszki ők is emberek. Ugyan úgy lehet találkozni velük boltba, étterembe, buszon, piacon stb. Nehogy azthidd már hogy a rendőr nem éli az életét.

És nem, nem kell faképpel mászkálni. Semmi rosszat nem tett. Mit gondolsz mert rendőr semmit se lehet neki?! Főleg hogy csak nevetett.

Semmi felelőtlen nem volt benne, nem ölt meg senkit. A nevetés nem bűn tudtommal.

2020. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Levike, téged ki nem röhög ki?:D
2020. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Inkább abba lennének példamutatóak hogy ha tudnak drogügyletről ne vegyék ki benne a részüket hanem jelentsék
2020. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Van egy olyan mondás,hogy postás, rendőr, vasutas azaz hülye, hülyébb, leghülyébb.
2020. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A drogügyes válaszadóról jutott eszembe.


Fél füllel hallottam este a vasútállomáson a rendőrök szoktak üzletelni a cigányokkal.


Hogy mit, nem tudom, de biztos legális üzlet:).

2020. okt. 6. 17:48
 9/20 A kérdező kommentje:

Oké, hogy emberek, de a felettesük megkövetelik, hogy példamutató komoly magatartást tanúsítson a magyar rendőrség egy állami fegyveres szerv.


Most, hogy nézne ki, ha kihívnak minden bejelentéshez egy-egy rendőrt és elkezdene nevetni.

2020. okt. 6. 17:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és megnézni sem tudom, de megjött már, érzem.
2020. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!