Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kérdezgetett a nyomozó,...

Miért kérdezgetett a nyomozó, hogyha egyszer egyértelmű választ adtam?

Figyelt kérdés

Amikor a multkor kihallgatott a nyomozó, akkor kérdezte élek e panasszal, feleltem igen, mert nem követtem el, erre kérdezte, hogy "Biztos?" Mondtam, igen. Kérdezte tesz -e vallomást, mondtam nem, erre is kérdezett, hogy "Biztos?" Mondtam így van, majd megkérdezte újból, hogy teszek-e vallomást, feleltem nem. Ekkor mondta, hogy "Jól meggondklta?", mondom igen. Azt mondta, hogy "jó".


Miért nem mindegy neki, hogy nem tettem vallomást, meg miért kérdezgetett vissza, hogy biztos nem?


Nemi mindegy lehetne, ugyanannyi a fizuja.


Az ügyvéd azt mondta amúgy, hogy mikor eljöttem, akkor már sz...tak az ügyre, már mással foglalkozott.



2020. dec. 12. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#8 kever valakivel.

Egy ügyem van egy sátor lopási ügy, mármint a sátorból pénztárca tűnt el, szerteszét dobálva a bokorba az igazolványok, a 25 ezer pénz viszont nem kerűlt feltalálásra, másfél év után nem találták meg a tettest és rámfogták, aki közelebb lehetett a bűncselekményhez, de bizonyiték nincs.


Én magasról teszek rá, hogy papíron gyanusított vagyok, a lényeg, hogy szabadlábon vagyok a bíróság meg, ha egyáltalán az ügyész vádat emel, a bíróság tehát felment.

2020. dec. 12. 22:51
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Levike este van ehhez
2020. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Majd rájössz levike.

Azthiszed nagyon okosvagy a vallomás megtagadással. Pedig... akinek nincs érdemi védekezése... azt elég könnyű bizonyítani :D

2020. dec. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!