Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akit figyel a rendőrség,...

Akit figyel a rendőrség, engedély nélkűl megteheti?

Figyelt kérdés

2018.07.01-től vannak leplezett eszközök, azonban van ami bírói engedélyez kötött, van ami csak ügyészi engedélyhet, valamint van amihez nem kell engedély, hanem a rendőrség ügyészi és bírói engedély nélkűl megteheti amit szeretne.


Akit úgy figyelnek a nyomozók, hogy hol van a telefonja és odamennek vagy mennek utána, ahhoz pl.kell valamelyik hatóság engedélye vagy azt a rendőrség engedély nélkűl megteheti, hogy az előbb leírt módon figyelnek egy embert?



2021. márc. 28. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszatért a megfigyelt skizó 😆 Már hiányoztál.
2021. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a régi skizó vagy levike már megint iszik?
2021. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok skizofrén, csak enyhe mentális problémám van. Szinte semmi.


Csak tudni akarom, a választ fenti kérdésemre.


Ez Debrecenbe van.

2021. márc. 28. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike, Levike. A Dr. Nyomozó Mihály Urak egész nap téged figyelnek váltott műszakban, csak emiatt fizetik őket.
2021. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike, a rendőrségnek mindenre van engedélye! De neked csak a fejedben létezik a figyelés... 😂😂😂
2021. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"csak enyhe mentális problémám van.„


Rájöttünk magunktól is.


Amúgy mi van már a villamos sofőr csajjal?

2021. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy figyelnek, mert mondták nekem a nyomozók mikor múlthéten voltam bent.

Meg két hete csak álltam a nagyerdőnél az egyetem mellett a padnál, pont megálltam inni, egydzer csak egy civil fehér kocsi mellémáll és kiszáll három nyomozó, az egyik akinél az ügyem van. Kora este fél 6 volt.


Mondtam a testvéremnek és azt mondta, hogy én ugyan megígértem nekik és tartom magam, hogy nem lopok többet, de ők nem hiszik el és -szerintük- ügyis tovább csinálom és teló alapján figyelnek, mert rajta akarnak kapni lopáson.


Ez nekik nem fog sikerűlni, mert hsa máskor is odönnek, vslszeg ott leszek, de nem követrk el bűncselekmélyt és egyszer megunják a figyelést.

2021. márc. 28. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Már testvéred is van?


Hogy mik vannak...

2021. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a dolog a villamos vezetővel? Lemaradtam valamiről?
2021. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7-7 hülye.

Kár volt kiírni a kérdést.


Na nem gyakorin fogom megkérdezni a kérdéseim.

2021. márc. 28. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!