Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek polgárőr Kazincba...

Hogy lehetek polgárőr Kazincbarcikàn?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy önkéntes, nem jár érte pénz. Van is munkám, sőt mellékàllàsom is, de lehet, hogy jövőre lesz olyan korszakom, amikor a munkám mellett lesz egy kis időm ilyenekre, és kipróbàlnàm. Eléggé tetszik ez a téma. Tudom, hogy nem sok joguk van, stb.

Kerestem neten, de nem találtam sok mindent. Mondjuk lehet csak én vagyok béna.

Fiatal vagyok, van jogosítványom, a Közszolgálati Egyetemre készülök, és küzdősportolok, ha valamit számítanak ezek.


2021. aug. 11. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz Záhonyba, onnan jelentkezz a budapesti IX. kerületi polgárőrségbe online, ajánlott levélben, és akkor fogsz kapni egy postagalambbal küldött üzenetet, amiben jelzik hogy fel vagy véve.
2021. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Keresd a járásod illetékes polgárőr koordinátorát, ő fog tudni bővebb felvilágosítást adni.
2021. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed írj privátban, szívesen segítek.
2021. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, nekem az egyik rokonom is az volt.

Menj be a polgárőrséghez, vagy keresd meg a koordinátát.

2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!