Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Utcai verekedés esetén hívható...

Utcai verekedés esetén hívható rendőrség ha szemtanú valaki? Ki mennek ebben az esetben a rendőrök?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. A rendőrök abban az esetben hívd, ha egy pár kézen fogva sétál, és nem történik semmi.

Szigorúan tilos a rendőrséget jogsértés esetén kihivni őket.

Nem tudtad, hogy a rendőrség fő feladata e mellett, hogy ellenőrizzék az állatok populációját, és hogyha nem születik elegendő orrszarvú Magyarországon, akkor a vizilovakra ragasztanak szarvat, hogy ne, tűnjön fel az embereknek ez a probléma.

2021. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze
2021. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én egyszer szóltam két rendőrnek, hogy kb. 10 méterre verekedni készülnek a hajléktalanok. Az volt a válasz, hogy legalább kevesebben lesznek.

Egy másik alkalommal betelefonáltam a 107-re, hogy egy behajtani tilos táblát kidöntöttek. Szabályosan rám PARANCSOLTAK, hogy hol jelentsem be.

2021. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Még jó #3. Teljesen csökkent képességű vagy ahogy nézem.
2021. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Szerintem #3 mindkét esetben szívességet tett.

Gondolj arra, hogy valaki először jár arra és szemből behajt az egyirányú utcába, mert nincs ott a "behajtani tilos" tábla. Gondolom, te sem századszor jársz mindenhol.

2021. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szimplán egy kérdés volt, mivel nagyon sok esetet olvastam, hogy nem mentek ki ilyen esetben. Arra voltam kíváncsi, pontosan mi az a mérték amikor ki mennek. Amikor pl ököllel verekednek, vagy ha már Vér is folyik stb. Olyat is írtak arra a posztra, hogy csak akkor mennek ha már komoly a dolog. De mégis mennyire kell komolynak lennie? Kedves 4-es téged mégis mi jogosít fel arra, hogy ismeretlenül le csökkent képességűzöl csak kert érdeklődöm? Honnan tudod te azt mégis, hogy az vagyok csak mert fel tettem egy kérdést? És ha mégis csökkent képességű lennék azzal mi lenne a problémád? Netán előítéleteid vannak azokkal akik valamilyen fogyatékossággal élnek? Nem szép dolog...
2021. szept. 21. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Jahogy te saját magadnak válaszolgatsz. Erős.
2021. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom te vagy a 4-es aki le csökkent képességűzött. Ez esetben neked szólt a válasz! 🙂
2021. szept. 21. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!