Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet kezdeni vele?

Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Van egy helyi rendőr,aki más származású személyeket bántalmaz lelkileg és fizikailag is,persze a kapitányságon ahol senki nem látja,Mit lehet tenni ez ügyben,engem is meg pofozot,amiért nem működött a lámpa a bringámon hiszen akkor merült ki az elem,

2022. jan. 25. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tanú, akkor nincs eset.


De tartok tőle, hogy ez valami fake sztori.

2022. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most akkor a kapitányságon bántja az embert, vagy az utcán, ahol a biciklidnek lemerült az eleme? :)

Fake szagú.

2022. jan. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu a kérdés,Ha unatkoznák egyszerűen,és fake lenne akkor ki találtam volna jobbat is. Kérlek hígyetek nekem.


Utolsó válaszoló,nem vagyok cigány,Te bizonyára egy agyilag vissza maradott személyiség lehetsz,rasszista meg nyilvanulasod miatt

2022. jan. 27. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtad, hogy más származású vagy?
2022. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom indiai gyökerű újmagyar.
2022. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A rendőrt ma már azért a szőnyeg szélére állítják, ha intézkedés közben nincs rajta pilotka.


Szerinted létezik olyan rendőr, aki azt meg meri kockáztatni, hogy egy 21. századi, mindenhol bekamerázott közterületen felpofoz valakit igazoltatás során? Ezért katonai ügyészségre küldenék.

És kizártnak tartom, hogy eddig sehol, senki se látta még, hogy bántalmazott (akarom mondani tettleges becsületsértést követett volna el). Mindenhol kamera van, még a járókelők zsebében is.

Ezért gondolom hogy kamu a kérdés.

2022. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erdélyben nem nagyon foglalkoznak,a bajba jutott emberekkel,főleg a rendőrök dolgukba nem avatkoznak bele. És igen meg meri kockáztatni,viszont nem a gazdagokkal hanem a szegényebb rendűekkel,olyan is történt már hogy szolgálatban ivott a rendőr bácsi ,ittasan jár a rendőr autóval
2022. jan. 29. 16:16
 9/10 A kérdező kommentje:
*annyira Sz*R érzés,hogy mindenki kamu-nak gondolja a kérdést. De hát ez van.
2022. jan. 29. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy Románia. Az teljesen más tészta, ott előfordulhat természetesen.
2022. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!