Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit kienged a bíróság...

Ha valakit kienged a bíróság letartóztatásból, a rendőrség, ha megtudja, hogy az ember kint van, akit betetettek, akkor nem örűlnek neki?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy a rendőrség, ha valakinek kezdeményezi a letartóztatását, azért kezdeményezi, mert azt akarja, hogy előzetes letartóztatásban legyen.


Viszont, ha egy jó idő múlva a bíróság kiengedi, és ezt a rendőrség megtudja, igaz, hogy nem örűlnek neki, vagy nekik aztán mindegy?


Csak azért kérdezem, mert úgy gondom, hogy a rendőrség azért tetteti előzetesbe ah illetőt, hogy ott maradjon, ne 1 hónapig ne 3 hónapig, ne 8 hónapig, hanem vásemelés után is, előkészítő űlés után is, jogerős ítélet után is, azaz, ha betettetik előzetesbe, maradjon évekig ott, míg le nem tölti a jogerős büntetését is.


Én is voltam letartóztatásban a Debreceni Bv. intézetben, de előkészítő űlésen kiengedtek. Nálam ezt a rendőrök tudják és lehet nem örülnek neki, lehet azért pakoltattattak ki velem mindent a Móricz Zsigmond körúton/úton, bosszúból. De lehet csak én gondolom így.



2022. márc. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A rendőrség nem akar semmi ilyesmit. Végzik a dolgukat. Ha úgy ítélik, hogy valakit le kell tartóztatniuk, megteszik. De ha a bírósági döntés után már nem az ő dolguk, mi van az emberrel.
2022. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint kiengedtek, Levike? A gyógyszert szedjed ám rendesen!
2022. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-vel értek egyet.


Illetve annyit hozzátennék, hogy ez így hangzik a kékeknél a gyakorlatban:

-képzeld xy megint itthon van.

-nofene.

-hát..


És megy mindenki tovább a dolgára.


Levigyula, a te bajod a tévképzezeid tömkelege; paranoia, üldözési mánia, és még fél tucat másik zavar, amit gondolom a pszichiátereddel át szoktatok beszélni.


Maradj otthon, olvass regényeket, vagy menj el kirándulni a természetbe, hallgasd az elefántokat az állatkertben.

Hidd el, sokkal jobb lesz a közérzeted. Ne az elhaladó rendőrautókat figyeld az úton, hanem kapcsolódj ki, hallgass zenét, sétálj a parkban, oké?

2022. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó.


De engem Isten hozott ki a letartóztatásból 2022.január 13-án.

2022. márc. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!