Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A budapesti Népszigeten...

A budapesti Népszigeten milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés

Láttam a neten, hogy vízközeli, forgalomtól messzebb eső hely, vagyis futásra pl. alkalmas lenne, de azt is láttam, hogy hajléktalanok tanyája, lerobbant részekkel.


Mennyire biztonságos ott az elhagyatott, gyalogos forgalomból is kieső részeken egyedül lézengeni? Lehetnek problémák zűrös alakokkal vagy nem jellemző?


2022. jún. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Újpesten sokkal rosszabb. A Népsziget eleve nem olyan népszerű mivel ott kb nincs semmi a lerobbant Ganz telepet kivéve
2022. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*Mármint Újpesten vagy Angyalföldön rosszabb a közbiztonság általánosságban mint a Népszigeten
2022. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2%
Futásra a spottelepek a kijelölt intézmények, nem a közterületek.
2022. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer sétáltam ott. Teljesen kihalt. Én nem futnék ott, már csak ha a soroksári futónő esetére gondolok, amiatt sem. Fuss a Margitszigeten, sokkal többen járnak ott, és kevésbé történhet veled valami rossz.
2022. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!