Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy kisebb város rendőrsége...

Egy kisebb város rendőrsége meddig vakaródzik egy zaklatási üggyel?

Figyelt kérdés

Szeptember 22-én kirúgatott 3 kolegám a munkahelyről mert nem vtam nekik szimpatikus, ezért 23-án a Facebookon írtam nekik egy-egy üzenetet...


Az egyiknek, hogy bűncselekmény áldozata lesz, a másiknak, hogy kilesem és megverem, a 3nak meg, hogy ha lemer jönni a focipályára edzeni, a kiserdőben az ürülékét is kiverem belőle... ez a kérdéses foci pálya am a házikóm mellett van, egyben rendőrségi lőpálya is...

A 2 fickó vissza üzentetett egy köztes személlyel szóban, hogy hagyjam ezt abba, a focista meg a bnője Facebookjáról írt, hogy Ő nem fél tölem, megkeresi a házam és arcon vág... erre én egy fiktív profilról elküldtem a korábbi Bíróságon történt verekedésről szóló sajtó híradásokat illetve a korábbi zaklatási ügyeim sértettjének a telefonszámát is illetve a pontos lakcímemet és azt is leírtam, hogy főzök kávét, hogyan szereti...


Azóta nem történt semmi, a gyávák még focizni se mertek kijönni...


Ezúttal nem a szegedi rendőrség érintett, hanem egy kisvárosi rendőrséghez tartozik az ügy... meddig tart nekik az adatgyűjtés, tanú kihallgatások, bizonyítási eljárás, stb amíg gyanúsitott nem leszek? Magyarul mikor bukannak már fel a rendőrök, mikor jönnek értem???



2022. okt. 1. 13:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Na, a szegedi zaklató visszatért, ezentúl Makón🤣🤣
2022. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
A makói rendőrök nem fognak érted menni. Nyilván kapták már a fülest Szegedről, majd ha este mész az utcán letámadnak és megagyalnak. Makón így mennek a dolgok, rossz városban próbálkoztál.
2022. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező ez nem zaklatási ügy. Ez bűncselekmény előkészülete illetve testi sértés továbbá személyes adatokkal való visszaélés.

Persze hogy nem írnak vissza, tudják látják hogy elmebeteg vagy és nem érdemes veled foglalkozni. Ignoráltak és fognak is a jövőben.

2022. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
3! Te hülyeséget írsz!
2022. okt. 1. 13:46
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
#4 Annyiban nem ír hülyeséget hogy nem vagy százas. IMEI-be nem akartak vinni?
2022. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Miért is nem vagyok százas??


Mert 3 férget megakarok verni?


Belegondoltál már, hogy mekkora nehézséget okoztak azzal, hogy kirúgattak??

Járhatok pofa vizitekre meg majd lehet örülök ha felvesznek vhova xaré húgyért melózni... ne tudd meg erre fele milyen munkahelyek vannak meg a legnagyobb gond sokkal, a megközelítés...

Keresel havi netto 200-at és elvárják, hogy Te ebből kocsival járj be melózni!!!


Az ilyen nem fenyegetést érdemel volna ha valóban ténylegesen egy verést!

Ezt bánom igy utólag, hogy nem vertem meg Őket!!!

2022. okt. 1. 13:59
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha büntetett előéletű leszel akkor fix hogy xar helyre vesznek csak fel. Az jobb lesz?
2022. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

7, mert szted melyik jó helyre vesznek fel? A héten több ilyenre elküldtem az önéletrazomat... SEMMI REAKCIÓ!


A jó helyeken barát, rokon, ismerős van...

2022. okt. 1. 14:10
 9/35 anonim ***** válasza:
#8 Ez szinte mindenkinél így működik, be adja az ember kismillió helyre, minden századik jelez vissza aztán az ezredik be is hívja interjúra.
2022. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Addig arcoskodsz zaklató hogy mész be levike mellé a bv-be.
2022. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!