Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Komoly volt a rendőr fenyegetése?

Komoly volt a rendőr fenyegetése?

Figyelt kérdés

Ma délután hajszálpontosan 4 órakor az iskolából jöttek ki a gyerekek, a szülök kint várták, egy rendőr pedig az iskola előtt állt. Pont az úton mentem gyalog át (2 sávos), mert nem jött semmi, erre a rendőr utánam szól, hogy 50 m-re a gyalogátkelőhely, miért nem ott megyek át? Mondom neki, hogy az tudtommal nem szabályszegés, ha csak átmegyünk egy úton, csak ha láppa is van és az piros, akkor az és mondtam neki, hogy viszlát. Erre csak mondja, hogy máskor bla bla bla, erre én mondtam a rendőrnek, hogy "tolmács kell hogy hagyjon békén", ekkor azt mondta, hogy rendben, felvette egy kamera, majd megy a csekk 150 ezerről. Én ekkor azt mondtam, hogy nem kell blöffölni, nem vagyok hülye.


Komolyan jönni fog csekk vagy csak mondta?



#Gyalogátlelőhely
2022. okt. 13. 21:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komoly volt szerintetek a rendőr 150 ezres csekkes fenyegetése?
2022. okt. 13. 21:10
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen. Azt hitted viccel?
2022. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Levike?
2022. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Kamuzik
2022. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha felvette egy kamera? :D Volt a seggeden rendszám?? :D
2022. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Szerintem 8s csak kamuzott. Nem volt semmi kamera ott.
2022. okt. 13. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
*is
2022. okt. 13. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha Kínában történt volna, már ment volna a bünti az okostelefonodra az arcfelismerő rendszernek köszönhetően.

[link]

[link]

De nálunk szerencsére még nincs ilyen (bár a Nagy Testvér nagyon dolgozik rajta).

2022. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De szabályszegés. Még a jogosítvány vizsga kérdéseiben is benne van. Átlehet menni az úton amennyiben a közelben NEM található gyalogos átkelőhely. Simán megbüntetett volna ha akar, csak volt fontosabb dolga is. Nyilván nem fogsz csekket kapni ha ott helyben nem kaptál. Inkább köszönd meg neki, hogy csak szóban figyelmeztetett és nem vissza pofázni kéne...
2022. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a #9 mondja.

Én láttam, hogy hasonló helyzetben (zebrától nem messze) átment egy pasi, olyan helyre, ahol két rendőr állt a járdán.

Ment volna a dolgára, erre mondta az egyik, hogy legalább ne akkor legyen szabálysértő, amikor ők is ott állnak.

5 ezres büntit kapott, mondjuk nem is szólt nekik vissza, mint te.

2022. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!