Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Debrecenben az Odeon színházba...

Debrecenben az Odeon színházban ma történt egy lopás, nem fogják azt hinni, hogy én voltam?

Figyelt kérdés
Rendőrség kint volt, színészek öltözőjébe surrant be valaki, nem is tudom mennyi pénz tűnt el azt mondták sok. Csak azért kérdem, mert régen megrőgzött tolvaj vtam és én is loptam, de leültem büntetésem. Csak nehogy azt higyjék, hogy én voltam. Kell féljek, v ha nem én voltam, akkor nem?

2022. okt. 31. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Ezt is rád fogják kenni, egyszerűbb, mint a valódi tettes után nyomozni.
2022. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Levike!

Most már Debrecenben is jelen vagy?

Vigyázzál nagyon!

2022. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Van linked a hírről? Honnan értesültél a lopásról?
2022. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Levike!

Te mindig tátott szájjal rohansz a f@szrdőbe.

2022. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy újabb kamu kérdés, vagy egy bennfentes informformáció?
2022. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez egy egyetemi színház és én nyáron dolgoztam segédmunkasként az egyetemen. Ma este mikor véget ért a színdarab, két nagy asztalt kellett kivinni az udvarról ahol a színház is van. Mi az előadás vége után mentünk oda egy félórával. Ott volt egy járőrkocsi és kérdeztem, miért van itt a rendőrség. Azt mondták, hogy besurrant valaki a színház hátsó ajtaján és a színművésztől meg három ott szereplő színésztől loptak kb. 90 ezret. Csak a színművésztől 70 ezret.



Csak azért tartok picit, mert régebben én is loptam párszor, a független bíróság elítélt börtönre, le is ültem a kis büntetésem és mostmár nem lopok. Csak a rendőrók megjegyeztek a régi húzásaim miatt és, ha a városba olyan módszerű lopás történik, hogy valaki csak a kézpénzt lopja ki a tárcából, vagy pénztárcát és ez öltözőből van, akkor eszükbe jutok én is, azonban nem foghatják rám, ha azt nem tudjàk bizonyítani.


Le is ejteném az egészet, de ha esetleg cellainföt ellenőríznek, akkor látják, hogy pontosan nem, csak azt, hogy jártam a környéken, azonban megnyugtató, hogy amíg az előadás tartott 17 és 19 óra között, addig lopták el a pénzt, utána nem tudták, mert már utána vége volt és a színèszek öltöztek átfele. És csak ezekután mentem a környékre. Az előadás alatt nem voltam. Csak tudjátok fèlek, hogy nem-e rám akarjàk fogni. De jó lenne, ha a színház tetején lévő kamera működne is, nem csak a búrája állna ott, az látta volna, hogy ki ment be a hátsó bejáraton a színházba a színészek öltözője ahol van.



#2 Én mindig is Debrecenben voltam. Tősgyökeres debreceni vagyok. Ott élek.

2022. okt. 31. 23:40
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondták, hogy besurrant valaki a színház hátsó ajtaján és a színművésztől meg három ott szereplő színésztől loptak kb. 90 ezret. Csak a színművésztől 70 ezret."


Igen, Levi, így szokta csinálni a rendőr... Bcs helyszínén minden kíváncsiskodót felvilágosítanak, hogy kitől mennyit loptak.


Szép volt, csak nem bírtad ki, hogy ne lopj megint, te szerencsétlen....

2022. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem én voltam. Ha én lettem volna, nem teszek fel ikyen kérdést, mert az már egy csepp kis bizonyíték lenne.


Amúgy az ügyvéd ismerősömmel azt beszéltük, valamelyik nap, aki volt az ügyemben, hogy ha lopás történik Debrecenben, akkor lehet eszükbe jutok én is a rendőröknek. Azt mondta az ügyvéd, hogy Debrecenben minden nap van lopás nem is kevés. Jól néznénk már ki, ha én követném el mindet.


De miost komolyan. Nemigaz?

2022. nov. 1. 02:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De te voltál levike “. Minden ilyenről kiderült a végén hogy te voltál. Mész előzetbe.
2022. nov. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Itt a kérdésben pánikolsz, meg reméled, hogy megnyugtatunk, privátban meg írod cigányos "kedvességeket", hm?


Na, ne félj, nem vagyok haragtartó, mondok egy-két vigasztaló szót:

Ha esetleg bekerülsz, és a rezsicsökkentés jegyében megfázol, használhatod a taknyodat síkosítónak.


Így már jobb, ugye?

2022. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!