Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véletlenül felhívtam a segélyh...

Véletlenül felhívtam a segélyhívót, ebből lehet valami probléma?

Figyelt kérdés
A telefonomat nyomkodtam, amikor lefagyott az egész és többször is rányomtam a bekapcsológombra, de nem reagált semmire. Félretettem egy kicsit a telefont és nagyjából egy perc múlva amikor ránéztem azt láttam, hogy felhívta a segélyhívót és már 20 másodperce hívásban vagyok. Megijedtem és gyorsan kinyomtam az egészet. Ebből lehet valamilyen probléma? Egyáltalán nem szándékosan telefonáltam.

2022. nov. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer vasarlas kozben nyomodott el, es 3x is felhivtam oket :/

Visszahivtak.. pont akkor vettem eszre

Mondtam hogy bocsanat tevedes tortent.. ennyi


Ennyit te is megtehettel volna mert a kamu telefonalokat nem szeretik

2022. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utána visszahívtak, de csak 10 másodpercig csengett a telefon, és nem tudtam már felvenni, pont mikor rányomtam volna abbahagyta.
2022. nov. 29. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is véletlenül hívtam a 112-öt. Megráztam a telefonomat és ilyenkor automatikusan tárcsázza a segélyhívót, de ezt én nem tudtam.
2022. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én meg most jöttem rá arra, hogy ha 5x megnyomom a bekapcsológombot, akkor automatikusan hívja a segélyhívót. Ki is kapcsoltam most, nem is tudtam, hogy van ilyen.
2022. nov. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!