Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előállításnál olyan rendőr...

Előállításnál olyan rendőr vam bent a rendőrségen, aki máskor utcán jàrörözik?

Figyelt kérdés

Amikor a járőrök előállítanak valakit, akkor beviszik az előállítóba, ahol van 3 darab zárka, a zárkák előtt pedig egy régi asztal amin egy nagy füzet van. Ahol van a szolgálatirányító tiszt abba az irodába van egy sima rendőr és utóbbinak szoktak szólni, hogy jöjjön már mert bevittek egy embert és fel kell írni mik vannak nála. Még a pénznek a számát is darabodként. Ezt azért írják fel, mert be az előállító zárkába nem vihet be semmit az ember. Van azonban olyan is, hogy mire már a felírogató rendőr végez a felírással, már be sem kell mennie az előállító zárkába az embernek, mert hamar jön le a nyomozó és már mennek fel az irodába kihallgatásra.


Engem az érdekelne, hogy az a rendőr aki aznap ott a kapitányságon az előállítottaknak írja felfele a cuccait, az csak olyan felírórendőr bent, vagy utcán is szokott járőrözni?



2023. jan. 10. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2023. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, levike.

Mindenhol 3 zárka van.

2023. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt azért írják fel, mert be az előállító zárkába nem vihet be semmit az ember."


Rosszul tudod Gyula, elsősorban nem ezért.


Tudod mennyi papírmunkája van a rendőrnek egy rohadt előállítással? Amit látsz írkálni az előállítóban, az csak egy töredék része.


És igen, aki előállít, az járőr is természetesen.



De minek magyarázom én ezt el egy olyan bűnözőnek, aki úgyis jobban tud mindent mindenkinél?

Dolgozzál Gyula, ne a rendőrséggel foglalkozz, mert istenemre mondom, megtalállak, oszt behajítalak a katracba!

2023. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez én is csatlakozom, de gyula te akkor onnan nem jössz ki.
2023. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Azt csinálok amit akarok, nem te szabod meg, hogy foglalkozok e ezekkel a senkiházi rendőrökkel.
2023. jan. 11. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem persze. Majd mi megszabjuk neked hova merre az irány.
2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Úgy látom, hogy rendesen befejezted a munkát Marika. Nem kellett ma túlóázni az ügyészségen.
2023. jan. 11. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a Marika, akkor én most ki vagyok? Ne hagyj kétségek között, Gyula!
2023. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Nem érdekel, hogy ki vagy. De, hogy nem mehetsz fel megnézn, hogy milyen egy mozdony belseje, az biztos. Majd én szólok, hogy ne engedjenek fel.
2023. jan. 11. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne tedd ezt, kérlek, én szeretem a mozdonybelsőt! :(((



(Amúgy láttam már mozdonybelsőt, ne izgulj. Láttam én már annyi mindent, amit te még nem. Vagyis lehet hogy igen, de másik perspektívából. Úgy is mondhatnám, én az asztalunk túloldalán ülök ;))

2023. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!