Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kb 3 hónap után, érdemes...

Kb 3 hónap után, érdemes felkeresni a rendőrséget, hogy mire jutottak a feljelentésemmel?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja jelentettem be hogy megrongálták az autómat, (szélvédőn hagyott levelet egy tanú rendszámmal - telefonszám nélkül). Felvették az adatokat körbe fotózták az autót, a kárt is felvették jegyzőkönyvbe, majd a nyomozó még a jelenlétem alatt 3-4x megpróbálta elérni az illetőt (rendszám alapján beazonositották) de nem érte el.

A nyomozó mondta hogy várjam majd a levelet, ha kell beidéznek és a továbbiakról értesitenek. Ha lezárul az ügy akkor is mindenképp kapok hivatalos formában levelet az ügy lezárásáról. Azóta sem kaptam semmi féle fajta jelzést. Szerintetek érdemes lenne érdeklődni?

(Ismerősök barátok azt mondták 2-3 hónapot vesz kb igénybe egy ilyen nyomozás, de ha még be sem hivtak akkor lesz ez igy 6 is... pedig minden szükséges dologhoz hozzáfértek)

Valakinek bármi személyes tapasztalat?

Köszi előre is.


2023. febr. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2 évig is tarthat a nyomozás, úgyhogy türelem. :)
2023. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Király vok de te is 2 válasza:
Azóta meglett a tettes?
2023. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!