Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az a rengeteg irat a bíró...

Az a rengeteg irat a bíró asztalán csak az én ügyem lehetett vajon?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és más bűncselekmény miatt ellenem folyó ügyben miatt voltam bent a Debreceni Járásbíróságon, ugyanis a Gyulai Törvényszék -mint másodfokú bíróság- nyilvános ülést tartott, (elnapolt) ugyanis kértem a jelenlétem mégis, és a -Gyulai Törvényszék -mint másodfokú bíróság-, beleegyezett, hogy nem kell elutaznom Gyulára, mert nekem is könnyebb, egész napom nem megy rá, meg nincs útiköltség és itt a Debreceni Járásbíróságon -mint vádlott- távmeghallgatáson vettem részt a nyilvános ülésen.


De nagyon rendes, kedves volt a tanácselnök asszony.


Én videokonferencián kamerán fentről pont ráláttam a bíró asztalára és rengeteg irathalomok voltak ott.


Szerintetek csak az én irataimat vitték be, vagy ilyenkor be szokták vinni az egész napiakat?


Csak kíváncsiságból kérdezem.



2023. máj. 8. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Volt benn két évfolyam Kiskegyed, hogy tudjon mivel szórakozni, amíg előadod, hogy te tulajdonképpen csak véletlenül tévedtél pont abba a sportcsarnokba, csak a kávéautomatát kerested az öltözőben, ahol a táska volt és amúgy nem is tudod, hogy nyúltál bele a táskába, de a pénztárcát tényleg csak azért vetted ki, hogy megnézd, mert még sosem láttál ilyen színű bőr pénztárcát és éppen vissza is akartad tenni, már majdnem el is indult a kezed, hogy visszatedd, mikor betoppant az ajtón a portás. Amúgy meg nem vettél ki belőle semmit, csak jól megnézted, az a pénz meg, ami nálad volt és véletlenül pont annyi volt, amennyi a pénztárcából hiányzott, nem tudod, hogy került hozzád, valaki a zsebedbe tehette. De amúgy csak régebben csináltál rossz dolgokat, most már meggyógyultál, a börtönben beállították a gyógyszereidet is, csak mióta kijöttél és nem szeded őket, néha mennek utánad a robotgalambok meg titkosügynökökkel is találkozol.
2023. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Leviiiiiiikeeeeee............

Most épp hol férsz hozzá az internethez?

2023. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Esti Gyula
2023. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Gyulai Törvényszék mint másodfokú bíróság, ítéletet hírdetett:


A bíróság a 2021. december 6. napján a Békéscsabai Járásbíróság xy ítéletét megváltoztatja, azzal hogy az egy rendbeli lopás vétség ügyszámát kijavítja.


Megváltoztatja, hogy a lopás vétség a btk.370 szakasz (1) és a (2) bek. 1 pontját mellőzi, helyesen a minősítés szabálysértési értékre helyiségbe a jogosult és a használó beleeggyezése nélkül elkövetett lopás vétségre minősíti, btk.370 szakasz (1), (2) b. bf. alpont.


A 365 paragrafus (1) szakasz b. pontja szerinti minősítést hatályon kívűl helyezi.


Egyebekben az ítéletet helybenhagyja.


Nagyjából ennyit mondtak.


Az indokolás vagy 100 sor lenne, azt nem írom.


Lehet, hogy nem az összes mappa az én ügyem volt.

2023. máj. 8. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd már meg, érdekel-e valakit itt.
2023. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 A mecsetből való lopásom miatt mikor előzetesbe voltam, ugye én jó magaviseletű voltam, velem nem volt gond. Még meg is jegyezték, hogy ez a Gyula mintarab. Ugyanis én egy csendes visszahúzódó vagyok. Mondta több őr is, hogy magával Gyula nincs gond. Megcsinálta azt amit nem szabad lett volna, egy kis hülyeséget, a bíró idetette, de mivel itt nincs gond Önnel Gyula, ennek mi örülünk, bár mindenki ilyen lenne. Mikor ebédosztás volt, mondta is az őr, hogy "Gyere Gyulám...aki az ebédosztót kísérte, annak meg mondta, hogy "Szedjél neki bőven".

Úgyhogy jól bekajálgattam a börtönbe és ki pénzéből??? A te pénzedből kedves #5-ös, meg a többi adófizető pénzéből. Na erre várjál gombot. 😂

2023. máj. 9. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!