Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem kapják el a barátnőj...

Miért nem kapják el a barátnőjét meggyilkoló férfit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre konkrét válasz nincs, véleményeket kérek.

Nekem ez azért fura, mert elég ismert lett az arca, illetve az emberöléseknél viszonylag hatékonyan és gyorsan dolgoznak a hatóságok legtöbbször.


2023. júl. 16. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

"az emberöléseknél viszonylag hatékonyan és gyorsan dolgoznak a hatóságok legtöbbször."


Igen az olyan gyilkosságoknál ami hirtelen felindulásból történik. A megtervezett gyilkosságoknál a rendőrségnek nagyon nehéz dolga van, sokszor megússza a tettes. Aztán sok halálesetnél nem is tudják a hatóságok hogy egyáltalán gyilkosság történt. Az eltűnéseknek is csa kis részét tudják megoldani.

2023. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Minden eset más.

Sok tényező kérdése, hogy forró nyomon el tudják e kapni.

2023. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Mert ez családi probléma. Kívülállónak nem illik bele avatkozni.
2023. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Csendesen megjegyezném, hogy a rendőrség a gyilkosságok csupán kb. 30%-ban jut el odáig, hogy valaki ellen egyáltalán megtörténik a vádemelés, és még ezen esetek harmadában is szabadon eresztik a gyanúsítottat.
2023. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Szegeden évekkel ezelőtt zaklattam egy lányt, ezért bosszúból felgyújtotta a tanyámat a Bátyja... tavaly Édesanyám hirtelen meghalt egyik éjszaka, zúzódásokkal volt teli a holttest, leírták tüdővizenyőnek a halál okát... egyik esetben sem kapott felelősségre vonást a csávó! Inkább csinál kisebb stikliket Szegeden, mert a börtönben tudja, hogy nem tudok neki ártani.


Jobban tart a bosszúmtól, mint a rendőröktől!

2023. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem kapják el, mert nem találják :)

Bizonyára bujkál, esetleg már felakasztotta magát egy erdőben vagy vízbe vetette magát.

2023. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy öngyilkos lett már valahol, vagy valakinél vagy valahol bujkál. Lehet van olyan ismerőse, aki segít neki, vagy a szülei. Bár nem értem miért csinálja, mert ezzel csak súlyosbít a helyzeten és úgyis el fogják kapni.
2023. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!