Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez a tettes, ha elkapják mit...

Ez a tettes, ha elkapják mit kap lopásért?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lopott és keresi a rendőrség. Nyíltan kint van a képe, mit kap ha elfogják?


[link]



2023. júl. 22. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már a rendőr arcról nem tud valakit beazonosítani ott baj van."

Hűha!


"Minden rendőrség arcfelismerővel azonosítgat ismeretlen arcokat, pár perc és ki is dobja a személyazonosságát."

Picit sok amcsi sorozatot nézel.

2023. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11 Nem. Ez a valóság.


Kisújszálláson télen loptam egy kis pénzt, lopás vétség miatt elfogtak 2 napon belül.


A nyomozati anyag megvan.


Van kamerakép és van egy feljegyzés írva, amit most leírok neked, persze privát dolgokat nem. Szóval X nyomozó lefoglalta az iskola kamerafelvételeket, ahol a legtöbb kamera homályos volt és nem lehetett azonosítani, de amikor a tettes a kamerát elfordította és szembenézett a kamerával, egy jó minőségű képet készített az elkövető arcáról. Az elkövető nem volt hatóságunknak ismerős, ezért az állomány részére átadtam a szemböl készült felvételt, akik arcfelismerő rendszeren azonosították és megállapítást nyert, hogy a cselekményt y személy debreceni lakos követte el.


Megjegyzem, hogy amikor a nyomozó lefoglalta a kamerafelvételt, ugyan az napon már azonosítva lettem és ez nem is nagy rendőrség, ugyanis csak egy rendőrörs.

2023. júl. 22. 20:30
 13/24 anonim ***** válasza:

"#11 Nem. Ez a valóság."

Nyilván te fogod nekem elmagyarázni mi a valóság, mikor 19 éve vagyok rendőr. :-D


"ez nem is nagy rendőrség, ugyanis csak egy rendőrörs."

A "legkisebb" és a "legnagyobb" szervezeti egység is ugyanazt az informatikai rendszert használja.

Miért trollkodsz?


Részemről a téma lezárva.

2023. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13 Részemről is, nem fogok egy idióta rendőrrel vitázni, van ígyis elég sok idióta rendőr Debrecenben is.
2023. júl. 22. 21:51
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki hülye, csak a gyuszi helikopter.
2023. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ő Levike? Így néz ki? :D
2023. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A szegedi zaklatóról van vkinek képe?
2023. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez nem a levike.
2023. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én vagyok Levike és én sporthelyekről loptam sokat pénzt.


Nézegettem a police oldalt, hogy milyen bűncselekmények szabálysértések történtek és így láttam meg ezt a cikket. A férfit azért keresik mert táskát lopott Nyíregyházán a teniszpályánál.


Akkor csak nem én vagyok az egyedüli, aki sporthelyről lopott.

2023. júl. 23. 20:12
 20/24 A kérdező kommentje:
És ha Nyíregyházán történt más sporthelyről is lopás akkor nem biztos, hogy a debreceni Levike volt az, ott járt, hanem lehet ez a fickó volt az is.
2023. júl. 23. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!