Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A börtönbe el vannak külónítve...

A börtönbe el vannak külónítve a rabok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a rendesek a rendetlenektől. Tele van a börtön C típusú emberekkel, de a renes rabok, akik magyarok, jó rendezett kinézetűek és a magatartásuk is tiszta jó, az ilyenek el vannak külónítve a balhés C-ktől?

Nyilván egy 10 fős zárkaba, ahol van 9 kigyúrt C, még a kinézetük is ijesztő, nem tesznek be egy magyar rendezett nyugodt természetű embert.


2023. júl. 29. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem levike. Főleg azután hogy ajnároztad a rendőrgyilkost. Nehidd hogy nem tudják.
2023. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hiszen akkor nem lenne akkora hagyománya az elhíresült lmbtq érzékenyítésnek sem
2023. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aki rendőrgyilkosság miatt kerül be, azt nem feltétlen bántja a többi rab, sőt helyeslik is, hiszen aki börtönbe van, az mind utálja a rendőröket, mind keresztülment rendőrségi kihallgatáson.


Azt bántják, aki gyerekgyilkos.

2023. júl. 29. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bv.-sekre celoztam levike ;)
2023. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrgyilkos a rabok között isten császár, a börtönőrök fogják a xart is kiverni belőle...
2023. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 DK-s ***** válasza:

#5 jól mondja.


És semmiféle elkülönítés nincs, csak a börtön, és fegyház fokozat között.

2023. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 és 5 - nek!


A bv-s dolgozók, őrök nem bántanak fizikailag senkit, nem is szabad. Ha nincs gond, jó magaviseletű a redőrgyilkos, akkor nincs vele gondjuk, nem verik, miért vernék, ha odabent jól viselkedik. A bíróság dolga, hogy "megverte" 20-25 évvel a rendörgyilkost, a bv őröknek nincs jogosultságuk verni, nem is lehet.

Úgyhogy senkit nem vernek bent, még a rendőrgyilkost sem.


Kényszerítő eszközt lehet használni, indokolt esetben törvényben meghatározottak szerint, akár testi kényszert is lehet alkalmazni, az megint más, hogy azt verésnek is veheti a rab. Viszont testi kényszert ugyanúgy alkalmazhatnak azzal aki 5 napot van bent csekk be nem fizetése miatt, mint rendőrgyilkossal.

2023. júl. 29. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oksi. A behívód után a zuhanyzóban majd megbeszéljük levike
2023. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 árokpart ***** válasza:
DK-s Ha ez így van, akkor hogyhogy Bene László él és virul a csillagban. Komolyan mondom kiegyensúlyozottabban néz ki mintpl. én a legjobb napomon, pedig kint vagyok és az emberek nagy része is szabad.
2023. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK-s ***** válasza:

árokpart-nak:


Nem azt mondom hogy megölik, vagy naponta xarrá verik, de a xopatásból több jár neki mint bárkinek.


Egyébként pedig egyáltalán nem néz ki kiegyensúlyozottnak.


Ezt neked mint kívülállónak képtelen vagyok érzékeltetni. Van egy tipikus megtört sittes tekintet, ami a szem körül is tisztán látható. Amikor hosszabb kihagyás után megint bekerültem, döbbenten néztem körül, hogy "miféle zombik közé kerültem"?


Aztán "beugrott".

2023. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!