Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem ugyanazokat a...

Miért nem ugyanazokat a követelményeket várják el egy nőtől aki rendőr akar lenni mint egy férfitól?

Figyelt kérdés

És sajnos rengeteg olyan ügyetlen rendőri intézkedést látok, akár itt is, de akár más országokban is ahol a nők tehetetlenkednek vagy ügyetlenkednek.


Én értem hogy nők és gyengébbek minden téren, de valakinek az élete múlik azon hogy ők szórakoznak. Ez miért így van?


2023. aug. 2. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán minek vannak női rendőrök?
2023. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Felőlem legyen, csak azért mert nő lehetséges hogy jó. Bár sok feltételezésem és kérdésem van xd


De ha már nőként akar rendőr lenni akkor kapjon már rendes kiképzést. Tekintve hogy még kisebb is fizikailag mint egy férfi és gyengébb is. És akkor még ilyen "alapokra" akarunk kisebb elvárással építeni. Vicc kategória.


És akkor éles helyzetben meg mindig a kollégára várunk, vagy egy pisztolyt nem tudunk időben elő venni, esetleg az elkövetőt meg se tudjuk állítani abba hogy a másikat ne verje meg( román vagy valami keleti videóba láttam már renget ilyet).

2023. aug. 2. 19:14
 3/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van a bajom hogy egy nő akar valamit dolgozni, felőlem csinálja. Azzal van a bajom hogy lehet hogy valakinek az élete múlik a nőnek a szerencsétlenségén, gyengeségén.
2023. aug. 2. 19:14
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Én sajnos rengeteg olyan ügyetlen rendőri intézkedést látok, akár itt is, de akár más országokban is ahol a férfiak is tehetetlenkednek vagy ügyetlenkednek. Akkor most senki ne legyen rendőr?
2023. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Csak az legyen rendőr, aki ügyes!
2023. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4, de de legalább megfelelő és egyforma képzés legyen, mert az elvárás ugyan az egy rendőrtől nemtől független
2023. aug. 2. 20:09
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

Női rendőr...

A nő nem erre lett kitalálva.

Erre van a férfi.

Nőknek,gyerekeknek semmi keresnivalója olyan helyen,ahol veszély van.

Fussanak,kiabáljanak segítségért.

A férfiak intézik.

Egyébként a női rendőr inkább jegyzetfüzet operátor legtöbbször,ha nincs agresszió.

2023. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
#6 Semmi értelme ugyanolyan képzésnek, hiszen a nő genetikailag más fizikumú mint a férfi. Eleve a rendőri intézkedés 99%-ban nem testi erőszakból áll.
2023. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Hàt.. nő letemre en is azt mondom, hogy ilyen utcai jarőrnek, terepre nem küldenek nőket. Ugyanakkor csomo mas feladat is van. Pl.nyomozo siman lehet nő is. Vagy ha nemi erőszak törtenik es az aldozat vallomast tesz, feljelentest, ott sokkal jobb ha női rendőr van jelen.
2023. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Ahol az államhatalom erős, ott simán jó rendőrnek nő, fegyver nélkül is.

Pl. Észak-Koreában csak rendőrnők vannak az utcákon, egy rendőrbot van csak náluk, azt is csak a forgalomirányításhoz használják.

De ott nincs olyan, hogy bárki csak kicsit is ellen merne szegülni nekik, mert ha ezt tenné, akkor pár év kényszermunkát kapna büntetésül.

2023. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!