Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen a nyomozóknak...

A rendőrségen a nyomozóknak eszerint adják az ügyeket?

Figyelt kérdés

A rendőrségen ugye van több nyomozó. Mondjuk egy bűnügyi osztályon felderítő van 15 fő az adott alosztályon. Aki pl. lopásban szokott nyomozni, azoknak inkább lopási ügyeket ad a felettes, van aki még garázdasági ügyeket kap, a másik meg családi ügyeket, megint másik pedig ittas vezetést, vagy mindenki kap mindent vegyesen?


A törvényszéken, akik súlyos-nagy ügyekben ítélnek, törvényszéki elsőfokú bírók, (a nevüket is tudom, de azt nem szabad ide leírni) azt tudom hogy van egy testesebb termetű bíróúr, az az emberölési ügyeket tárgyalja, van egy vékonyabb magas rövidhajú bírónő, aki még a kábítószeres ügyeket viszi.


A rendőrségen is így van, hogy mindenki x bűncselekményben nyomoz, a másik pedig y bűncselekményben, vagy mindenki mindenben?



2023. aug. 6. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Javítok: "családi" helyett "csalási" szót akartam írni.
2023. aug. 6. 20:53
 2/11 A kérdező kommentje:
*csalási
2023. aug. 6. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Most az lenne jobb a válasz szempontjából, hogy csak egyetlen ember foglalkozik veled, vagy pedig hogy mindenki?


Ennyire szereplési vágyad van? Vagy szeretethiányod, gyula?

2023. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nézd. Érdekel a téma. Ha most lennék tizenéves, akkor lehet azon gondolkodnak, hogy rendőr leszek, mégpedig bűnügyi nyomozó.


Csak akkor eszem ágában nem volt ez, de mivel büntetőeljárásokba keveredtem nem tagadom, így keltette fel az érdeklődésem a büntetőügy.


Neten is rajtavan, de még papíralapon ki is van nyomtatva a btk, be, a 2012.évi II. törvény a szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló törvény, valamint a bv.törvény is.


Érdekel.

2023. aug. 6. 22:07
 5/11 A kérdező kommentje:
*gondolkodnék
2023. aug. 6. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Lesz mit olvasgatnod majd a bv-ben.
2023. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem készülök bv-be egyelőre.
2023. aug. 6. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul teszed
2023. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem készülök miniszterelnök lenni, de ha az lennék, mivel ellenzéki párti vagyok, ellenzéki miniszterelnök lennék, első dolgom lenne, hogy letartóztatásba helyezném Orbán Viktort, Mészáros Lőrincz, Tiborc Istvánt, Varga Juditot, Szentkirályi Alexandrát, meg a többi "kollégájukat" is.
2023. aug. 6. 23:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Levi, te a fidesz 2.0 lennél, mivel ugyanúgy a lopsz az átlagembertől, mert ez a hobbid.
2023. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!