Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » MÁV után jó választás lehet a...

MÁV után jó választás lehet a Rendőrség?

Figyelt kérdés
8 évig voltam a MÁV-nál. Jegyellenőr illetve rendész is voltam ott, bár nincs rendészeti szakképesítésem.. Arra gondoltam, hogy ezek után jó választás lehet a Rendőrség, mert én mindig is csak kötelékben tudtam gondolkodni. Tűzoltóságon is gondolkodtam még, de az elég rázós azt mondják. A honvédség is jó lehet, bár azt nem szeretném, hogy mindenféle határőrnek kirendeljenek, így számomra az is felejtős egyelőre. Van gépkocsi vezetői tapasztalatom 4 évig hiénáskodtam a Népligetinél, szóval ismerem a dörgést.. A fizikai erőnlétem nem hibátlan, sokat híztam és a látásom is gyenge - 2.5dio, szemüveget viszont nem hordok a hiúság kedvérét. A hallásom sem tökéletes, mert egyszer hangosító voltam egy fesztiválon a hangszóró előtt álltam és egy barom véletlenül teljes hangerőt adott, ettől bal fülemre elment a hallásom. A fentiek alapján van esélyem szerintetek? 45F

2023. aug. 7. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

A MÁV-nál cseppet jobbak a fizetések.

Nincs cégek belül valami irodai munka.Könyvelés vagy ilyesmi?

Szemüveg viszont kellene.

2023. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Már ne is haragudj, de én majd elhánytam magam ennyi szha.r után amit leírtál. Mi az, hogy hiénáskodtam? Magyarul gyanútlan utasokat húztál le nem kevés pénzzel, igaz? Lehet ott ahová készült ez nem kizáró ok, de nálam már emberségből 0 alatt vagy ezek után.
2023. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan megsugom, hogy a rendőrségnél is bárhova kirakhatnak...


Ha ezt nem szeretnéd, akkor jol gondold meg.

2023. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Orvosilag alkalmatlan vagy.
2023. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

"Magyarul gyanútlan utasokat húztál le nem kevés pénzzel"


Az mért baj? Én is mindenkit le szoktam húzni.

2023. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az a hiénáskodás?


És hogy csinálják?


csak, hogy tudjam.....

2023. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A fent leírtak alapján megfelelnél rendőrnek. A TEK-en nem gondolkodtál? OV személyi testőre is lehetnél felőlem.
2023. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Akkor most figyelj:


Sok rendőr szerelt le mostanában az alacsony fizetés miatt, köztük vannak, akik elmentek gyárba dolgozni 400 ezerért, többet kapnak mint rendőrként kaptak, plusz nyugisabb kicsit. A rendőrségen már nincs megbecsülés. Tehát a rendőrségnél a gyárak is jobbak, a MÁV pedig még a gyáraknál is jobb. A MÁV az a cég, ahol többet keresnek a dolgozók mint egy átlag más munkahelyen. A mávos barátom bruttó 810 ezret keres, majdnem 600-at nettóban hazavisz, mondjuk ő mozdonyvezető.

2023. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mondta a kérdező, miyen rendőr akar lenni, de vélem, hogy nem rögtön a tiszti állomány van mégcélozva....


Rendőrnek (járőrnek, határvadásznak) az megy el, akinek TÉNYLEG nincs más lehetősége + kisebbségi komlpexusa van és szeretne hatalmat magának, mert egyébként sz@r az élete..


Akit érdekel is a pálya az előbb - utóbb az NKE - re jelentkezik...

2023. aug. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
#8 A gyárakban elvárnak egy bizonyos fokú önállóságot, míg a kérdező "csak kötelékben", magyarán sehogy sem tud gondolkodni.
2023. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!