Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen a KÉR alkalmazot...

A rendőrségen a KÉR alkalmazott, az iktató alkalmazott elolvassa a leveleket?

Figyelt kérdés

Ha én mondjuk köldök a rendőrségre ügyszámmal postai levelet ami nyomozónak/szabálysértési előadónak/ alosztályvezetőnek van címezve, először az iktató, a KÉR kapja meg, majd ők küldik a fentebb leírt rendőrségi dolgozónak.


Kérdésem, hogy az iktató, KÉR munkájára elolvassa a beadványt, levelet, vagy nem olvassák el csak az ügyszámot és/vagy nevet és küldik a nyomozónak?



2023. aug. 9. 20:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*munkatársa
2023. aug. 9. 20:56
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A te leveleid senki sem olvassa, mert senkit sem érdekelsz.

Nem is értem, minek szánok még itt is időt rád a válaszolgatásaimmal. Talán azért nézem a kérdéseid,hogy lássam, bezártak-e már, vagy még szabadon rontod a levegőt.

2023. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Csak elolvassa a nyomozó, mert már sokszor volt válasz is arra, amit levélben írtam. Ebből mi következik? Hogy a nyomozók elolvassák.


Csak mert egy idézést kaptam és visszaküldtem egy levéllel együtt, amibe leírtam, hogy nem jó címre küldték, hanem Orbán Viktornak, Mészárosnak, Tiborcnak küldjenek ilyeneket, meg a "kollégájuknak", mert ők értenek a lopás témához, de ha élmények a parlamentbe, akkor idézni se kell, élő is állíthatják onnan őket.


Gondolom röhögtek ha ezt olvasták, hogy ilyen levelet még nem kaptak. Sok 4 osztályt végzett analfabéta cigánnyal is találkoztak már, de ilyet soha nem kaptak.


A másik, hogy te engem nem érdekel #1, ne olvasd a kérdéseim akkor, ugyanis nem muszáj. Kit érdekelsz te?!

2023. aug. 9. 21:43
 4/24 anonim ***** válasza:
Rosszul írtad. A fideszesek a te kollégáid, hiszen te is lopsz. Egy bandába tartoztok, ez jönne le a nyomozónak is, ha elolvasná.
2023. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

*elmennek

*elő

*érdekelsz

2023. aug. 9. 21:59
 6/24 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, kérdező.
2023. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Levike nem normális. Hát elmeorvos szakértő vizsgálta. Miről beszélünk akkor?! Mikor bv-ben volt akkor is azonnal köcsöge lett még a legutolsó rabnak is.
2023. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, Off, a válaszolóktól kérdem: kicsoda/micsoda ez a Levike, akit emlegettek?
2023. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy debreceni kleptomániás aki végig lopta és rabolta kelet Magyarországot. Úszik a büntetőeljárásokban, épp a bevonulására vár egy rablásból.

Full elmebeteg ráadásul, szakértő vizsgálta úgy egy éve kb. Szerencsére kihozta hogy bár gatya, de büntethető.

2023. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hurrá...köszi.

És honnan ismeritek, illetve honnan tudjátok, hogy ő az?

2023. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!