Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A Tesco parkoloban megalltam es bementem, kb 30 percet lehettem ott. Amikor hazaerek latom, hogy a kocsim elso es hatso ajtaja vegig van karcolva, megnezem a felveteleket es latom, hogy megallt mellettem egy csavo, kiszallt es egy csavarhuzoval megkarcolta a kocsim. A rendszama is megvan.
2023. aug. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
rendörségen feljelentést kell tenni
2023. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Marmint van egy autod, amin van oldaliranyba is rogzito kamera, de magadtol nem jottel ra arra, hogy rendorsegre kell menni? Almodozz csak...
2023. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%
ja persze biztos van egy 15+ millios kocsid amin van ilyen kamera, de nem tudod mit kell csinalni, es nincs akitol megkerdezd. Akinek van 15 millioja annak mar biztos van pénzügyi tanácsadója is, legalabb attol megkerdezhetted volna
2023. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!