Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr tud direkt egy bizonyos...

Rendőr tud direkt egy bizonyos helyen ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Pl tegyük fel valakiről köztudott hogy szokott iszogatni, ismert ember, az is köztudott hol lakik, és este 11 kor a lakóhelye felé vezető úton leinti egy út szélén álló rendőr, úgy hogy ő az egyetlen a nagy tömeg autó közül ami körülötte van, akit kiszednek.

Éppen aznap nem ivott, szerencséje volt, jogsi nem ugrott, de ezek után többet nem is fog, inkább megoldja másképp.

A rendőrök sem voltak túl kedvesek.


Te gyanakodnál?



2023. aug. 11. 23:33
A kérdező szavazást indított:
100% hogy nem szándékosan alakult így, ez egy véletlen volt
Lehetett direkt a személyre irányuló ellenőrzés, elmondom hogyan:
2 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Ismerőst is szerintem célzottan állították meg, csendes, nyugodt mellékutcában, ahol talán sose láttam rendőrt, a második szomszédja előtt két motoros rendőr. Rögtön utána el is mentek. Mondjuk ő ivott, jogsi ugrott. Szerinte látták az autóját a kocsma előtt, a rendszám alapján megkeresték hol lakik és várták.
2023. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy "iszogatni", meg "nem volt szerencséje"? Nem kellene piálni b*zmeg aztán vezetni, pláne rendszeresen.
2023. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy rólam van szó? Még az is lehet hogy fiktív történet. Kérdésre kérem a válaszokat.
2023. aug. 12. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze fiktív történet. Akkor nem írnál ki kérdést ide.
2023. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: Miért ne? Néha nekem is eszembe jutnak valahonnét kérdések amire kíváncsi vagyok elméletileg és kiírom.
2023. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg teljesen mindegy ha így is lett volna se mernék ezek után semmi ilyesmit tenni és a kérdésre várom a válaszokat
2023. aug. 12. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Látom hogy kamus vagy
2023. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyettesítsük be az "iszik" szavakat "lop" szóval, és megkapjuk Levike legújabb kérdését.
2023. aug. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még csak nem is pasi vagyok 😀
2023. aug. 13. 08:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Sőt olyat is láttunk, hogy nem forgalmas mellék utcában a rendőr megállt megvárta az illetőt. Elkapták, bevitték. Utána meg odébb álltak meg 2 házzal, megvárták amíg vissza megy az autójához beül és tovább hajt a háza felé. Megint elkapták, megint bevitték. Ebben csak az volt a ciki, hogy az én házam előtt állt meg a rendőr másodjára, és azóta is én vagyok a "bűnős" és terjeszt rólam mindent, hogy biztosan én nyomtam fel, hogy minden este mocsár részégen megy haza autóval. (kis utca kb. ismer mindenki mindenkit). Ez meg az utca végén lakik, és tényleg minden este mocsár részegen megy haza. Mostmár jogsija is be van vonva, de még mindig.
2023. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!